کد خبر : ۳۴۶۷۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

زندان در انتظار افرادی که ماسک کرونا بر صورت ندارند

سان فرانسیسکو پوشیدن ماسک صورت را برای همه شهروندان اجباری و تأکید کرده است افرادی که قانون را نقض کنند متحمل جریمه مالی یا زندان می شوند.

زندان در انتظار افرادی که ماسک کرونا بر صورت ندارند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، و به نقل از بیزنس اینسایدر، سان فرانسیسکو پوشیدن ماسک صورت را برای همه شهروندان اجباری و تأکید کرده است افرادی که قانون را نقض کنند متحمل جریمه مالی یا زندان می شوند. 

براساس آخرین آمار جهانی ایالات متحده آمریکا همچنان بیشترین تعداد مبتلایان و جانباختگان کرونا در جهان را دارد.

 تاکنون بیش از ۷۴۸ هزار و ۲۰۹ آمریکایی به کرونا مبتلا شده اند و از میان آنها ۳۹ هزار و ۸۵۶ نفر جان خود را از دست داده اند.

سان فرانسیسکو که پس از نیویورک متراکم ترین شهر آمریکا از نظر جمعیت است، پوشیدن ماسک صورت در اماکن عمومی را اجباری کرده تا از شیوع بیشتر ویروس کرونا در این شهر جلوگیری شود. 

کارمندان و کارگران فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها و افرادی که از حمل و نقل عمومی استفاده می کنند، موظف به استفاده از ماسک صورت هستند. 

براساس بیانیه جدید، تنها افرادی که بیرون از خانه و در فضای بیرون ورزش می کنند، ملزم به پوشیدن ماسک صورت نیستند؛ به آنها نیز توصیه می شود بهداشت فردی را رعایت کنند.

براساس دستورالعمل های ارائه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، شهروندان این شهر ملزم به پوشاندن بینی و دهان خود هستند.

انتهای پیام/ 

کلید واژه :

ماسک

،

شیوع کرونا ویروس

،

کرونا ویروس

،

استفاده ماسک

ثبت نظرات
captcha