کد خبر : ۳۴۶۷۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

کوچک شدن شرکت های آمریکایی به خاطر ویروس کرونا

ممکن است کرونا با شرکت ها و برخی مؤسسات آمریکایی همان کاری را بکند که فروش اینترنتی با فروشگاه ها و مراکز کرد.

کوچک شدن شرکت های آمریکایی به خاطر ویروس کرونا

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، و به نقل از رویترز، گسترش حجم دورکاری و ارتباط شبکه ای کارمندان و دفاتر مرکزی شرکت ها، ممکن است باعث شود که شرکت ها و مؤسسات آمریکایی به سمت کوچک کردن دفاتر خود بروند.

دورکاری میلیون ها نفر از کارمندان در آمریکا در چند سال گذشته، باعث شده بود، رشد قیمت املاک اداری در این کشور کمتر از دیگر املاک باشد.

حالا با شیوع ویروس کرونا، و افزایش شدید میزان دورکاری در شرکت ها و مؤسسات آمریکایی، ممکن است شرایط برای املاک اداری حتی بدتر از این هم بشود، چرا که تجربه خوب دورکاری می تواند شرکت ها و مؤسسات را بر آن دارد تا مساحت دفتر خود را کاهش دهند. 

در حال حاضر شرکت هایی نظیر مایکروسافت و گوگل، پای کار آمده و با ارائه نرم افزارهایی شرایط را برای ارتباط آسان بین کارمندان و کارفرمایان به صورت دورکاری فراهم کرده اند.

گینا سزیمانسکی، کارشناس مؤسسه AEWt  کپیتال منیجمنت، می گوید: نرم افزارهای فراهم کننده ارتباط بین همکاران و کارمندان تاثیرات بلند مدتی بر حجم شرکت ها و مؤسسات آمریکایی خواهد گذاشت و احتمالا همان کاری را خواهد کرد که  فروش اینترنتی و تلفنی با مغازه ها و فروشگاه ها کرد.

در منهتن که آسمانخراش های آن، مدت هاست که گرانترین دفاتر کار در آمریکا را جای داده اند، ممکن است در ادامه رفتن شرکت ها به سمت کاهش مساحت، شاهد رکود در این املاک باشیم.

ارزیابی ها حاکی از آن است که از زمان وقوع بحران اقتصادی در آمریکا، سرانه فضا به ازای هر کارمند، در شرکت های آمریکایی، نصف شده و به 11 و نیم تا 14 متر مربع، رسیده است.

کلید واژه :

شرکت های آمریکایی

،

ویروس کرونا

ثبت نظرات
captcha