کد خبر : ۳۴۶۶۵۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

وزرای کشور و بهداشت برای پساکرونا به مجلس میروند

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس از گزارش وزارت کشور و بهداشت وهمچنین رئیس سازمان بودجه به هیأت رئیسه برای برنامه های مجموعه های تحت امرشان در شرایط پساکرونا در کشور خبر داد.

وزرای کشور و بهداشت برای پساکرونا به مجلس میروند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو باخبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: در جلسه هفته آینده اعضای هیأت رئیسه مجلس با رؤسای کمیسیون های تخصصی، موضوع نمایندگانی که غیبت طولانی در جلسات کمیسیون ها و صحن داشتند، مطرح و اسامی این نمایندگان مشخص خواهد شد.

وی افزود: همچنین در این جلسه بناست تا رؤسای کمیسیون ها گزارشات خود را از جلسات شان با وزارتخانه های مرتبط با حوزه کاری کمیسیون ها به این نشست ارائه دهند.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: علاوه بر این در هفته آینده عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، سعید نمکی وزیر بهداشت  درمان و آموزش پزشکی و نیز محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه گزارشات خود را درباره برنامه های مجموعه های تحت امرشان برای شرایط پساکرونا در کشور، به هیأت رئیسه مجلس ارائه خواهند کرد.

عباسی خاطرنشان کرد: چنانچه هیأت رئیسه تصمیم بگیرد این مقامات اجرایی برای ارائه گزارشات شان به صحن در جلسه علنی مجلس نیز حاضر خواهند شد.

وی در پایان با اشاره به تصویب دو فوریت طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات در نشست علنی امروز مجلس، گفت: کمیسیون شوراها این طرح را در جلسه روز شنبه هفته آینده خود (30 فروردین 99) مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد و این طرح به عنوان اولین دستور کار صحن علنی مجلس در روز سه شنبه 2 اردیبهشت ماه مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

کلید واژه :

وزرای کشور

،

وزیر بهداشت

،

پساکرونا

ثبت نظرات
captcha