کد خبر : ۳۴۶۶۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

مهلت مجدد ثبت نام آزمون ارشد پزشکی آغاز شد

مهلت مجدد برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی از امروز دوشنبه ۲۵ فروردین آغاز شد و به مدت سه روز ادامه دارد.

مهلت مجدد ثبت نام آزمون ارشد پزشکی آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، به گزارش روز دوشنبه معاونت فرهنگی- دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مهلت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی به مدت سه روز تا ۲۷ فروردین ادامه دارد، داوطلبان در زمان تعیین شده می توانند نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

 همچنین داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند و یا داوطلبانی که هزینه ثبت نام را پرداخت کرده و کد پیگیری دریافت کرده اند ولی به دلیل اتمام مهلت ثبت نام نتوانسته اند ثبت نام کنند، همچنین کسانی که نیاز به تصحیح و ویرایش اطلاعات و مدارک خود دارند، می توانند در مهلت تعیین شده (از امروز) نسبت به ثبت نام یا ویرایش اطلاعات خوددر زمان فوق اقدام کنند.

بنابر اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، داوطلبان قبل از اقدام به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون را که بر روی سایت این مرکز قرار داده شده است، مطالعه کنند.

آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۹ در روزهای ۲۶ و ۲۷ تیرماه سال ۹۹ برگزار می شود و طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت،  تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی بر اساس برنامه قبلی است و چنانچه دبیرخانه شورای آموزش پزشکی تخصصی تغییری در آن دهد در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

کلید واژه :

ثبت نام آزمون ارشد پزشکی

،

آزمون ارشد پزشکی

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha