کد خبر : ۳۴۶۵۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

کاشت درختان سوزنی برگ در تهران باوجود ممنوعیت

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران از کاشت درختان سوزنی برگ در تهران علیرغم ممنوعیت هشدار داد.

کاشت درختان سوزنی برگ در تهران باوجود ممنوعیت

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، حجت نظری صبح امروز بعد از استماع گزارش معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در مورد  اقدامات انجام شده در مورد کنترل شیوع کرونا در تهران ضمن تشکر از همه سازمان های معاونت خدمات شهری گفت: بسیاری از کارکنان زحمتکش شهرداری تهران در کرونا اقدامات پرریسکی انجام دادند و کاری کردند که تهران برای شهروندان تهرانی ایمنی  و سلامت بیشتری داشته باشد.

نظری با اشاره به ضرورت توسعه فروش آنلاین و غیرحضوری در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های شهروند گفت: اقداماتی در فروشگاه شهروند انجام گرفته که البته باید بیشتر شود. در مورد میادین میوه و تره بار هم لازم است فروش آنلاین توسعه پیدا کند و حتی در این مورد می توان از ظرفیت شرکت ساماندهی مشاغل نیز بهره برد.

عضو شورای شهر تهران در بخش دیگری از سخنان خود از بی توجهی سازمان پارکهای شهرداری تهران به بخشنامه های صادره از سوی خود نیز اشاره کرد و گفت: در مورد کاشت درختان سوزنی برگ حدود دو سال پیش بود که بخشنامه ای از سوی سازمان پارک ها صادر و کاشت این گونه ها ممنوع شد، اما اخیرا در زمان درختکاری مشاهده شد که همچنان درختان سوزنی برگ کاشته می شود  که پیشنهاد می شود یا بخش های مختلف شهرداری بخشنامه ای را صادر نکنند یا اگر آن را صادر می کنند حداقل به بخش نامه های خودشان نظارت داشته باشند.

کلید واژه :

کاشت درختان سوزنی برگ

،

تهران

،

ممنوعیت

،

درختان سوزنی برگ

ثبت نظرات
captcha