کد خبر : ۳۴۶۵۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

ویروس کرونا موظف است به مردم کاری نداشته باشد

خبرگزاری دانشجوویروس کرونا موظف است به مردم کاری نداشته باشدیان ایران (ایسنا) _ طنز روز

ویروس کرونا موظف است به مردم کاری نداشته باشد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، رویا صدر

پروتکل بهداشتی کرونایی؛

در راستای تصمیمات انجام شده در هفته اخیر

* ویروس کرونا بدین وسیله موظف است به کارمندها و کارگرها و سایر اقشار حاضر در صحنۀ ادارات و مراکز اقتصادی کاری نداشته باشد. 
* مردم عزیزمان باید برای رفتن به محل کار، بجای استفاده از وسایل حمل ونقل عمومی، حتی المقدور طی الارض کنند. 
* مسافران در صورت ناتوانی از طی الارض و ناچاری از حضور در اتوبوس و تاکسی و مترو، برای اندازه گیری فاصله حداقل یک ونیم متری با دیگران، باید حتماً خط کش همراه داشته باشند. در صورت عدم دسترسی به خط کش، شایسته است از متر خیاطی استفاده کنند. 
* در صورت حضور هرگونه ویروس کرونا در مراکز عمومی، ویروس منحوس مذکور موظف است ظرف ۲۴ ساعت مکان خود را ترک کند و در راستای ایجاد فاصله گذاری اجتماعی به پناهگاه برود. در صورت هرگونه سرپیچی نامبرده، مردم موظ ف اند در اسرع وقت مراتب را در اولین پست توییتری گزارش دهند و لایک بگیرند. 
* جهت حفظ سفت وسخت پروتکل های بهداشتی، صداوسیما در راستای استمرار اصل "درخانه بمانیم" موظف است در خیابان ها و معابر کمین کرده و یقه رهگذران را گرفته و آن ها را به خاطر رفتن سرِکار و یا مسافرکشی مؤاخذه نموده و محض تنبیه، میکروفن را تا حلق در دهانشان فرو کند. 
* دانشمندان برجسته ایرانی موظفند ظرف ۲۴ ساعت خبر کشف و اختراع و تولید و توزیع انواع و اقسام واکسن ها و داروهای سنتی و صنعتی مبارزه با کرونا را (ولو شده از طریق خواب نما شدن) در اختیار صداوسیما قرار دهند و بدین وسیله جهانیان را از نگرانی برهانند. 
* جهت ایجاد لحظات شاد و مفرح در زندگی مردم، ویروس کرونا موظف است به نمایندگی از صداوسیما سراغ بی خانمان ها و باخانمان های ساکن نیویورک و گینه بیسائو و هونولولو و سایر نقاط کره ارض رفته، آن ها را به مقادیر قابل توجهی زابرا کند. 
بقیه تصمیمات با عادی تر شدن شرایط ظرف ساعت های آینده به سمع و نظر مردم بیدار و آگاه و خوبمان خواهد رسید.

کلید واژه :

ویروس کرونا

،

طنز ویروس کرونا

ثبت نظرات
captcha