کد خبر : ۳۴۶۴۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

کشندگی ویروس کرونا در آمریکا شبیه به ایتالیا است

معاون رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه در سخنانی درباره شیوع همه گیری کرونا در این کشور گفت که روزهای سختی در انتظار آمریکایی هاست. وی در ادامه سخنانش گفت: «در حال حاضر سناریویی که در انتظار آمریکاست بسیار شبیه به ایتالیا است.»

کشندگی ویروس کرونا در آمریکا شبیه به ایتالیا است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، «مایک پنس» معاون رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه در سخنانی خطاب به شهروندان این کشور گفت که روزهای سختی در انتظار شما قرار دارد اما آینده در دستان شماست.

وی در ادامه سخنانش گفت: «در حال حاضر سناریویی که در انتظار آمریکاست بسیار شبیه به ایتالیا است.»

آخرین آمار در آمریکا حاکی از آن است که دست کم 191 هزار و 193 نفر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و از این تعداد 4 هزار و 138 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

کمبود تجهیزات پزشکی و محافظتی در آمریکا به یکی از چالش های اصلی ایالت های این کشور برای مقابله با شیوع ویروس کرونا تبدیل شده است.

طی روزهای اخیر فرمانداران ایالت های متعددی در آمریکا گفته اند که آنها تقریبا تجهیزات کافی مورد نیاز برای مقابله با ویروس کرونا را دریافت نکرده اند.

«ند لامونت» فرماندار ایالت کانکتیکت امروز سه شنبه گفت که تامین تجهیزات پزشکی از انبار ملی راهبری آمریکا به پایان رسیده و هم اکنون این ایالت باید برای تامین تجهیزات کلیدی در بحبوحه شیوع ویروس کرونا به خود متکی باشد

کلید واژه :

کشندگی ویروس کرونا

،

آمریکا

،

ایتالیا

،

ویروس کرونا

ثبت نظرات
captcha