کد خبر : ۳۴۶۳۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

آزمایش ویروس کرونا ترامپ منفی اعلام شد

پزشک رییس جمهوری آمریکا اعلام کرد که پاسخ آزمایش ویروس کرونا برای دونالد ترامپ منفی بوده است.

آزمایش ویروس کرونا ترامپ منفی اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، پزشک رییس جمهوری آمریکا در نامه ای به «استفانی گریشام» دبیر مطبوعاتی کاخ سفید  اعلام کرد که دونالد ترامپ رییس جمهوری ایالات متحده به کووید۱۹ مبتلا نیست و جواب آزمایش او منفی بوده است.

پزشک ترامپ در این نامه گفته است که جمعه شب پس از بحثی عمیق با ترامپ درباره آزمایش کووید۱۹، او در نهایت راضی شد که این تست روی او انجام شود و عصر شنبه (به وقت واشنگتن) پاسخ این آزمایش منفی اعلام شده است.

ترامپ که تا چند روز پیش اعتقادی به نگران کننده بودن ویروس کرونا نداشت، با افزایش تعداد ابتلای کسانی که در اقامتگاه شخصی وی حضور داشته اند، با انتقادات فراوانی روبرو شد.

رییس جمهوری آمریکا شنبه شب بالاخره در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید گفت که جمعه شب آزمایش کرونا داده و منتظر جواب آن است.

ترامپ هفته گذشته با «ژائیر بولسونارو» رییس جمهوری برزیل و هیات همراه او دیدار داشت و در اقامت خود «مارئه لاگو» در ایالت فلوریدا با او شام خورد.

از آن زمان تاکنون ابتلای ۴ نفر از هیات همراه رییس جمهوری برزیل به کرونا تایید شده است. «فابیو واین گارتن» وزیر ارتباطات برزیل، سناتور «نلسینهو تراد»، «کارینا کوفا» وکیل بولسونارو و «نستور فورستر» نماینده مراودات تجاری برزیل در آمریکا از مثبت بودن آزمایش های خود خبر داده اند.

«ایوانکا ترامپ» دختر و مشاور رییس جمهوری آمریکا نیز خود را در خانه قرنطینه کرده است.

کلید واژه :

آزمایش ویروس کرونا

،

ترامپ

ثبت نظرات
captcha