کد خبر : ۳۴۶۳۴۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

کاهش آمار فوتی کرونا در چین+نمودار

کمیسیون ملی بهداشت چین آمار جان باختگان ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در این کشور را ۱۷ نفر اعلام کرد که کمترین رقم از نظر تعداد فوتی ها از ابتدای شیوع کرونا محسوب می شود.

کاهش آمار فوتی کرونا در چین+نمودار

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، کمیسیون ملی بهداشت چین آمار جان باختگان ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در این کشور را ۱۷ نفر اعلام کرد که کمترین رقم از نظر تعداد فوتی ها از ابتدای شیوع کرونا محسوب می شود.

کمیسیون ملی بهداشت چین روز سه شنبه اعلام کرد از تعداد ۱۷ فوتی ۲۴ ساعت گذشته ۱۶ نفر آنها در شهر ووهان و یک نفر هم در استان هوبی که ووهان در آن واقع است ثبت شده است.

کمیسیون ملی بهداشت چین همچنین آمار مبتلایان به ویروس کرونا را ۱۹ نفر اعلام کرد که ۱۷ نفر آنها در ووهان کانون شیوع ویروس کرونا مبتلا شده اند از دو نفر دیگر هم یکی از آنها از انگلیس به پکن برگشته و نفر دیگر هم یک دانشجوی چینی است که از اسپانیا به این کشور برگشته است.

امروز برای سومین روز مستمر تعداد فوتی ها و مبتلایان به بیماری ویروس کرونا در خارج از استان هوبی به صفر رسیده است.

با این حال رقم کل مبتلایان به ویروس کرونا در چین تا کنون به ۸۰ هزار و ۷۵۴ نفر و شمار مبتلایان هم به سه هزار و ۱۳۶ تن رسیده است.

تا کنون ۵۹ هزار و ۹۰۵ نفر هم در چین درمان و از بیمارستان ها و مراکز درمانی مرخص شده اند.

قرنطینه شهرها و مناطق پر خطر، تعطیلی ادارات، مدارس، کارخانه و اماکن عمومی، بررسی ورود و خروج افراد از نظر دمای بدن و قرنطینه ۱۴ روزه کسانی که از شهرهای پرخطر و یا کشورهای دیگر به چین بر می گردند از جمله اقداماتی است که باعث کاهش و کنترل تعداد مبتلایان به کرونا در این کشور شده است.

در خارج از چین نیز تا کنون ۳۳ هزار و ۲۰۴ تن به کرونا مبتلا شده و ۸۷۰ نفر هم فوت شده اند.

کلید واژه :

کاهش آمار فوتی ویروس کرونا

،

چین

،

ویروس کرونا

ثبت نظرات
captcha