کد خبر : ۳۴۶۳۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

تام هنکس و همسرش کرونا گرفتند

تام هنکس ستاره سرشناس سینمای جهان و همسرش ریتا ویلسون به ویروس کرونای جدید مبتلا شده اند. بازیگر «فارست گامپ» در استرالیا به این ویروس مبتلا شده است.

تام هنکس و همسرش کرونا گرفتند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، تام هنکس ستاره سرشناس سینمای جهان و همسرش ریتا ویلسون به ویروس کرونای جدید مبتلا شده اند. بازیگر «فارست گامپ» در استرالیا به این ویروس مبتلا شده است.

به گزارش روز ۱۲ مارس سی ان ان، تام هنکس بازیگر برنده اسکار برخی از ماندگارترین فیلم های سینمای جهان در فضای مجازی این خبر را اعلام کرده است. او که همراه همسرش به استرالیا سفر کرده است، می گوید: «احساس خستگی و کمی درد داشتیم، انگار که سرما خورده باشیم. ریتا کمی تب و گاهی لرز هم داشت. برای اینکه کار درست را در این روزها انجام داده باشیم، برای ویروس کرونای جدید آزمایش دادیم که نتیجه آن مثبت شد.»

تام هنکس قرار است در فیلمی به کارگردانی باز لورمن درباره زندگی الویس پریسلی خواننده مشهور، نقش مدیر برنامه های این خواننده را بازی کند. او به نظر می رسد در رابطه با همین پروژه به استرالیا سفر کرده است.

کمپانی «وارنر» خبر بیمار شدن تام هنکس و همسرش را تایید و اعلام کرد که دنبال پیدا کردن تمام افرادی است که در چند وقت اخیر با او از نزدیک برخورد داشته اند.

بر اساس آمار سازمان بهداشت جهانی ۱۲۰ مورد ابتلای قطعی به کووید ۱۹ در استرالیا ثبت شده است.

کلید واژه :

تام هنکس

،

کرونا

،

ویروس کرونا

ثبت نظرات
captcha