کد خبر : ۳۴۶۳۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

موج طلاق در چین در پی اتمام قرنطینه کرونا

با کاهش سرعت شیوع کروناویروس در چین و احتمال توقف کامل آن تا ماه آینده، این کشور با موجی از طلاق زوج ها پس از قرنطینه مواجه شده است.

موج طلاق در چین در پی اتمام قرنطینه کرونا

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، اکنون با کاهش سرعت شیوع کروناویروس در چین و احتمال توقف کامل آن تا ماه آینده، این کشور با موجی از طلاق زوج ها پس از قرنطینه مواجه شده است.

با اتمام قرنطینه در بسیاری از بخش های چین آمار درخواست های طلاقی که زوج های چینی ارائه داده اند، افزایش قابل توجهی یافته است.

درخواست های طلاق در استان های مختلف چین به اندازه ای افزایش داشته که زمان قرارهای ملاقات وزارت امور شهروندی این کشور با مدیران کل استان ها جهت رسیدگی به این امور تا چندین هفته آینده پر بوده و درخواست های جدید تا تاریخ هجدهم مارس به دلیل فشردگی حجم درخواست ها پذیرش نخواهد شد.

گفته می شود افزایش این درخواست ها به دلیل زندانی شدن اجباری زوج ها برای روزهای متمادی در خانه هایشان تحت قرنطینه بوده است.

مدیران استانی چین می گویند پس از اتمام قرنطینه و آغاز مجدد به کار از هفته گذشته با حضور موجی از زوج های چینی مواجه شده اند که برای درخواست طلاق به دفاتر آن ها مراجعه کرده اند.

بنا بر گزارش شبکه خبری ام بی اس نیوز، وزارت امور شهروندی چین اعلام کرده جهت کاهش ازدحام جمعیت در دفاتر مدیران استانی، از این پس زوج هایی که قصد دارند درخواست طلاق دهند باید از قبل در سامانه این وزارتخانه ثبت نام کرده و تاریخ و زمان مراجعه خود را به صورت آنلاین دریافت کنند.

کلید واژه :

طلاق

،

چین

،

قرنطینه

،

کرونا

،

ویروس کرونا

ثبت نظرات
captcha