کد خبر : ۳۴۶۲۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

لغو بازدید ترامپ از مرکز کنترل بیماری ها در آمریکا را از ترس از کرونا

رئیس جمهور آمریکا به دلیل نگرانی از ابتلا به ویروس کرونا بازدید از مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در این کشور را لغو کرد.

لغو بازدید ترامپ از مرکز کنترل بیماری ها در آمریکا را از ترس از کرونا

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا بازدید از مرکز «کنترل و پیشگیری از بیماری ها» در آمریکا (سی دی سی) را به دلیل ترس از ابتلا به بیماری «کووید-۱۹» لغو کرد.

به نوشته روزنامه «ایندیپندنت» کاخ سفید روز جمعه در توجیه لغو این بازدیدها اعلام کرد ترامپ قصد ندارد در مأموریت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در راستای محافظت از سلامت و رفاه مردم، مداخله ای انجام دهد.

«مایک پنس» معاون ترامپ و مسئول رسیدگی به بیماری کرونا در آمریکا روز پنجشنبه گفته بود، ترامپ در این مرکز که در شهر «آتلانتا» واقع شده است، لایحه بودجه ۸ میلیارد دلاری مبارزه با ویروس کرونا در آمریکا را امضا خواهد کرد.

پنس در این خصوص گفته بود: «ما حرکتی رو به جلو را شاهد هستیم. همان طور که گفتم، کمک های فدرال توسط سنا به تصویب رسیده اند. رئیس جمهور ترامپ قرار است این قانون را فردا در حین بازدید از سی دی سی در آتلانتا به امضا برساند».

لغو بازدید ترامپ از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در حالی صورت می گیرد که روز پنجشنبه، یک مورد فوتی دیگر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در آمریکا گزارش شده و بدین ترتیب تعداد کل قربانیان کرونا در آمریکا به ۱۳ نفر رسیده است.

مسئولان درمانی آمریکایی صبح امروز (جمعه) ۵ مورد جدید ابتلا به کروناویروس را نیز گزارش کردند که با این حساب تعداد کل مبتلایان در این کشور به ۲۲۶ نفر افزایش یافت.

سرعت شیوع این ویروس در آمریکا به حدی زیاد است که طی چند ساعت گذشته ۴ ایالت جدید به آن مبتلا شده و کارشناسان درمانی درباره درنوردیده شدن این کشور توسط کرونا هشدار می دهند.

کلید واژه :

شیوع کرونا

،

ویروس کرونا

،

شیوع ویروس کرونا

،

کرونا

،

سازمان جهانی بهداشت

،

آمار ایران درباره کروناترامپ

،

مرکز کنترل بیماری

،

آمریکا

،

ترس از کرونا

ثبت نظرات
captcha