کد خبر : ۳۴۶۲۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

افزایش شیوع کرونا برخلاف نظر سازمان بهداشت جهانی

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال فیفا گفت: در چند روز گذشته اعلام کردند که موج انتقال این ویروس کاهش خواهد یافت اما هر روز شاهد افزایش شیوع این ویروس خطرناک هستیم.

افزایش شیوع کرونا برخلاف نظر سازمان بهداشت جهانی

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، در حالی که ویروس کرونا بازی های سری آ و لوشامپیونه را به تعویق انداخت اما همچنان لیگ برتر جزیره و لالیگا بدون توقف به کار خود ادامه می دهند.

به گزارش رسانه اسپورت، جیانی اینفانتینو رئیس فیفا درباره شیوع ویروس کرونا و تصمیمات پیش روی برای مبارزه و پیشگیری از این بیماری گفت: اخبار درستی و دقیقی از ویروس کرونا به دست ما نمی رسید و تمام خبرهایی که مخابره می شود ضدو نقیض است و ما نمی توانیم در حال حاضر نظر قطعی و اجرایی در مورد تعطیلی مسابقات اعلام کنیم.

وی افزود: در چند روز گذشته اعلام کردند که موج انتقال این ویروس کاهش خواهد یافت اما هر روز شاهد افزایش شیوع این ویروس خطرناک هستیم.در حال حاضر تدابیری در اینباره انجام شده و در حال اجرا است.

اینفانتینو اظهار داشت: اگر لازم باشد تمام بازیهای را لغو و به تعویق می اندازیم و باید در نهایت با یک برنامه و هماهنگی کامل با فدراسیون های تمام کشور ها تدابیر لازم را بیاندیشیم و به جمع بندی برسیم

کلید واژه :

شیوع کرونا

،

ویروس کرونا

،

شیوع ویروس کرونا

،

کرونا

،

اینفانتینو

،

افزایش کرونا

ثبت نظرات
captcha