کد خبر : ۳۴۶۲۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

تأیید کیت های ساخت وزارت دفاع ایران توسط انستیتو پاستور

سخنگوی دولت با بیان اینکه دستاوردهای مقابله با کرونا در هفته های آتی بیشتر خواهد شد، گفت: انستیتو پاستور عملکرد کیت های ساخت وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را تأیید کرده است.

تأیید کیت های ساخت وزارت دفاع ایران توسط انستیتو پاستور

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، علی ربیعی سخنگوی هیأت دولت با اشاره به جلسه صبح امروز جمعه ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: اینکه دستاوردهای مقابله با کرونا در هفته های آتی بیشتر خواهد شد، با تلاش نیروهای مسلح کیت های تشخیص قطعی کرونا تولید شد و انستیتو پاستور نیز با تست آن با کیت های خارجی، کیت های تولید داخل را تأیید کرده است.

وی افزود: امروز تصمیمات لازم برای فراهم کردن تخت ها و بیمارستان های سیار در نقاطی که امکان شیوع آن وجود دارد، اتخاذ شد.

سخنگوی دولت با اشاره به تصمیم ستاد ملی مبارزه به کرونا برای عفونت زدایی برخی شهرها گفت: وزارت دفاع مسئولیت این کار را بر عهده گرفته است و بخش هایی از استان های تهران، قم و گیلان عفونت زدایی خواهد شد.

وی افزود: در مورد ماسک با وجود اینکه چند بار تصمیماتی اتخاذ شد، همچنان نقص وجود داشت، با توجه به آمارها ماسک به اندازه کافی وجود دارد؛ در قم ماسک رایگان توزیع شد و تلاش می شود در دیگر شهرها نیز ماسک توزیع شود.

ربیعی درباره تولید الکل در کشور نیز گفت: مشکل کارخانه های تولید الکل از هفته پیش مرتفع شده است و چند خط تولید نیز اضافه شده است.

کلید واژه :

شیوع کرونا

،

ویروس کرونا

،

شیوع ویروس کرونا

،

کرونا

،

آمار رسمی کرونا

،

انستیتو پاستور

،

کیت کرونا

،

ساخت وزارت دفاع

ثبت نظرات
captcha