کد خبر : ۳۴۶۲۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

ارسال واکسن mRNA-۱۲۷۳ ویروس کرونا COVID-۱۹ برای آزمایش انسانی

به تازگی یک واکسن توسط شرکت مدرنا در کمبریج تولید شده و برای آزمایش در اختیار مؤسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا قرار گرفته تا به درمان ویروس کرونا کمک کند.

ارسال واکسن mRNA-۱۲۷۳ ویروس کرونا COVID-۱۹ برای آزمایش انسانی

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، و به نقل از فیوچریسم، به تازگی یک واکسن توسط شرکت مدرنا در کمبریج تولید شده و برای آزمایش در اختیار مؤسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا قرار گرفته تا به درمان ویروس کرونا کمک کند.

داروخانه مدرنا نخستین واکسن کرونا ویروس آزمایشگاهی را برای آزمایش انسان ارائه می دهد و انتظار می رود که کارآزمایی بالینی آن در ماه آوریل آغاز شود.

واکسن یادشده mRNA-۱۲۷۳ نام دارد و مرحله اول مطالعاتی آن در آمریکا تکمیل شده است؛ شرکت وال استریت ژورنال گزارش داد که این شرکت روز دوشنبه نخستین دسته از  این واکسن را به موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) ارسال کرده و در آنجا، دانشمندان فدرال آن را مورد بررسی قرار داده و  اگر همه چیز خوب پیش رود -آزمایشات بالینی را بر روی شرکت کنندگان انسانی آغاز می کند.

هر روز گزارش های جدیدی از موارد COVID-۱۹ و تلفات  ناشی از ابتلا به آن ارائه می شود و همین موضوع منجر شده دانشمندان سراسر جهان به دنبال ساخت واکسن «کرونا ویروس» باشند.

کلید واژه :

شیوع کرونا

،

ویروس کرونا

،

شیوع ویروس کرونا

،

کرونا

،

واکسن ویروس کرونا

،

آزمایش انسانی واکسن

،

آزمایش انسانی واکسن کرونا

ثبت نظرات
captcha