کد خبر : ۳۴۶۱۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

پیشنهاد تعطیلی مدارس و دانشگاه ها تا عید

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه امشب تصمیم گیری برای تعطیلی مدارس و دانشگاه ها تا پایان عید اطلاع رسانی می شود، گفت: این پیشنهاد کمیسیون آموزش در نشست عصر امروز کمیسیون بهداشت مطرح و هیأت دولت باید به آن رسیدگی کند.

پیشنهاد تعطیلی مدارس و دانشگاه ها تا عید

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، سیدحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره جزئیات حضورش در نشست کمیسیون بهداشت با موضوع ویروس کرونا گفت: در این جلسه از طرف کمیسیون آموزش پیشنهاد داده شد که مدارس و دانشگاه ها تا پایان تعطیلات نوروز تعطیل شود.

وی افزود: مقرر شد این پیشنهاد با حضور 3 وزیر بهداشت، وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم در هیأت دولت بررسی و تصمیم گیری شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: نظام آموزشی کشورمان را به خوبی می شناسیم و می دانیم تا چه هفته ای مدارس و دانشگاه ها در پایان سالجاری فعالیت آموزشی دارند ولی اگر بتوانیم آنها برای پیشگیری از ویروس کرونا تعطیل کرده و به جای آن چند روزی را در پایان به سال آموزشی در خرداد یا تیر بیفزاییم تقویم آموزشی را هم رعایت کرده ایم.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: این پیشنهاد به دولت ارائه و احتمالا امشب تصمیم گیری برای تعطیل شدن مراکز آموزشی تا پایان عید نوروز رسانه ای خواهد شد.

کلید واژه :

شیوع کرونا

،

ویروس کرونا

،

شیوع ویروس کرونا

،

کرونا

،

قرنطینه قم

،

قرنطینه

،

تعطیلی مدارس

،

تعطیلی دانشگاه

،

عید

ثبت نظرات
captcha