کد خبر : ۳۴۶۱۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

موافق قرنطینه سازی شهرها نیستیم

وزیر بهداشت با اشاره به اینکه با همکاری شورای تامین استان قم تمهیداتی اندیشیده شده است که مردم مجبور به سفر به سایر نقاط نباشند، گفت: با شیوه قرنطینه سازی شهرها موافق نیستیم. 

موافق قرنطینه سازی شهرها نیستیم

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، سعید نمکی، با اشاره به برگزاری ستاد کشوری کنترل کروناویروس با دستور رئیس جمهور، گفت: این سومین جلسه ای بود که با حضور سایر وزرا و معاون اول رئیس جمهور امروز برگزار شد.

وی در خصوص مباحث مطرح شده در این ستاد کشوری، گفت: گزارش هایی از میزان بروز بیماری در این جلسه ارائه و مباحثی پیرامون تعطیلی مدارس و دانشگاه ها دنبال شد. 

وزیر بهداشت با بیان اینکه همچنان کانون آلودگی به ویروس شهر قم است، تصریح کرد: با همکاری شورای تامین استان تمهیداتی اندیشیده شده است و امکانات برای مردم استان فراهم است که مردم مجبور به سفر به سایر نقاط نباشند. بنده و همکارانم با شیوه قرنطینه سازی شهرها موافق نیستیم چراکه مردم با هوشمندی خود در منزل می مانند و با رعایت توصیه های بهداشتی ما می توانند در جلوگیری از زنجیره انتقال بیماری نقش آفرین باشند.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات در استان قم کمبود ماسک و مواد شوینده بود، اظهار کرد: به دنبال این موضوع مقرر شد تا بسته ای شامل ماسک، شوینده و بروشور در اختیار خانواده ها در استان قم قرار گیرد.

کلید واژه :

دولت ایرن

،

شیوع کرونا

،

ویروس کرونا

،

شیوع ویروس کرونا

،

کرونا

،

ایران

،

قربانی کرونا

،

فوتی کرونا

،

قرنطینه قم

،

قرنطینه تهران

ثبت نظرات
captcha