کد خبر : ۳۴۶۱۳۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

احتمال قرنطینه شدن شهر قم

رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، احتمال قرنطینه شدن شهر قم در پی ورود کروناویروس به این شهر را رد کرد و گفت: به هیچ وجه چنین بحثی مطرح نیست.

احتمال قرنطینه شدن شهر قم

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، احتمال قرنطینه شدن شهر قم در پی ورود کروناویروس به این شهر را رد کرد و گفت: به هیچ وجه چنین بحثی مطرح نیست.

محمدمهدی گویا در حاشیه جلسه مسئولان وزارت بهداشت با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی قمدر قم گفت: مواردی از بیماری ویروس کرونا در قم گزارش شده که تحت مراقبت و درمان قرار گرفتند.

وی افزود: مریض هایی هم که مشکوک به ابتلا به این بیماری هستند، ممکن است به بیمارستان های مختلف قم مراجعه کنند و بر همین اساس امروز یک جلسه هماهنگی با روسای بیمارستان های قم برگزار کردیم که همه هماهنگی های لازم برای این موضوع صورت گرفت که اگر لازم بود بیماری بستری شود، این کار صورت گیرد.

رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت در پاسخ به این سوال که احتمال قرنطینه شدن شهر قم به دلیل ورود ویروس کرونا به این شهر وجود دارد، گفت: به هیچ وجه، چنین چیزی مطرح نیست.

گویا در پاسخ به این سوال که آیا برای تعطیلی مدارس قم، بحثی صورت گرفته یا خیر؟ گفت: هنوز مشخص نیست.

صبح امروز هم دکتر قدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی قم در گفت وگو با ایلنا خبر فوت دو نفر در قم در پی ویروس کرونا را تایید کرد.

به گفته منابع آگاه شش نفر هم در حال حاضر به دلیل ابتلا به ویروس کرونا بستری هستند که خانواده و نزدیکان این افراد در قرنطینه به سر می برند.

کلید واژه :

قرنطینه

،

شیوع کرونا

،

ویروس کرونا

،

شیوع ویروس کرونا

،

کرونا

،

چین

،

قرنطینه قم

،

قم

،

کووید19

،

کووید 19

ثبت نظرات
captcha