کد خبر : ۳۴۶۰۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

درگذشت پروفسور قاسمعلی عمرانی

دکتر قاسمعلی عمرانی استاد پیشکسوت جامعه بهداشت محیط ایران به علت سکته قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد.

درگذشت پروفسور قاسمعلی عمرانی

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، دکتر قاسمعلی عمرانی استاد پیشکسوت جامعه بهداشت محیط ایران روز پنجشنبه 24 بهمن 1398 به علت سکته قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد. پایگاه خبری محیط زیست ایران فقدان این دانشمند برزگ را به جامعه بهداشت محیط ایران و به ويژه خانواده ايشان تسليت عرض مینماید.

گفتنی است مراسم تشییع و تدفین آن مرحوم شنبه 98/11/26 ساعت 9 صبح در اصفهان مقابل دانشگاه دانش پژوهان، بلوار کشاورز، پل مفتح برگزار میگردد.


زندگینامه : دکتر قاسمعلی عمرانی پس از طی دوره دبستان و دبیرستان كه تا سال ۱۳۳۷ درا صفهان و اخذ دیپلم دانشسرای مقدماتی، تا سال ۱۳۴۱ طی ۴ سال مبادرت به تدریس در دبستانهای شهر اصفهان نموده و سپس در سال ۱۳۴۲ تا ۱۳۵۳ به مدت ۱۲ سال مشغول به كارآموزی و تحصیل در کشور آلمان بوده و به عنوان اولین فارغ التحصیل محیط زیست آلمان تجربه های زیادی را در زمینه محیط زیست به ویژه مهندسی مواد زائد جامد كسب نموده و برای اولین بار در ایران به اجرا گذارد.
بخش دیگری از زندگی ایشان به مدت ۳ سال در سازمان محیط زیست تهران و ۸ سال در مجتمع محیط زیست دانشگاه بوعلی سینا همدان سپری شد. از آن پس به مدت ۲۳ سال (۱۳۸۵ – ۱۳۶۳) در دانشكده بهداشت دانشگاه علوم پزشكی تهران مشغول تدریس و تحقیق در زمینه مواد زائد بود و مقالات و كتب مختلفی را دراین زمینه تهیه وتالیف نمود.

درگذشت پروفسور قاسمعلی عمرانی

کلید واژه :

دکتر قاسمعلی عمرانی

،

قاسمعلی عمرانی

،

فوت دکتر قاسمعلی عمرانی

،

درگذشت دکتر قاسمعلی عمرانی

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha