کد خبر : ۳۴۶۰۷۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

۹۰۸ قربانی ثبت مرگبارترین روز ویروس کرونا

ویروس کرونا با گرفتن جان ۹۷ نفر در یک روز٬ مرگبارترین روز خود را به ثبت رسانده و آمار مبتلایان به آن اکنون از مرز ۴۰ هزار نفر هم گذشته٬ با این وجود ثابت ماندن نرخ افزایش مبتلایان به آن طی چهار روز گذشته امیدها برای کنترل آن را افزایش داده است. دولت چین گفته حدود ۳۲۰۰ نفر از مبتلایان درمان و مرخص شده اند.

۹۰۸ قربانی ثبت مرگبارترین روز ویروس کرونا

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، ویروس کرونا با گرفتن جان ۹۷ نفر در یک روز٬ مرگبارترین روز خود را به ثبت رسانده و آمار مبتلایان به آن اکنون از مرز ۴۰ هزار نفر هم گذشته٬ با این وجود ثابت ماندن نرخ افزایش مبتلایان به آن طی چهار روز گذشته امیدها برای کنترل آن را افزایش داده است. دولت چین گفته حدود ۳۲۰۰ نفر از مبتلایان درمان و مرخص شده اند.

صبح دوشنبه، دهم فوریه، پکن اعلام کرد تعداد قربانیان کرونا به ۹۰۸ نفر رسیده که بیش از ۹۰ درصد از آنها در ووهان جان باخته اند. چین همچنین اعلام کرده که ۱۸۷,۵۱۸ نفر را تحت درمان و معاینات پزشکی دارد.

سازمان جهانی بهداشت هم تیمی از متخصصان خود را برای کمک به چین به پکن اعزام کرده است.

با آغاز روز دوشنبه در چین، میلیون ها نفر از مردم این کشور که تا امروز در تعطیلات سال نو چینی بودند به سر کار بازگشتند. آغاز ترددهای شهری نگرانی از شتاب دوباره شیوع ویروس کرونا را افزایش داده است.

کلید واژه :

دولت چین

،

شیوع کرونا

،

ویروس کرونا

،

شیوع ویروس کرونا

،

کرونا

،

چین

،

درمان کرونا

،

داروی درمان کرونا

،

واکسن کرونا

،

آزمایش واکسن کرونا

،

مرگبار

ثبت نظرات
captcha