کد خبر : ۳۴۵۹۵۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

حضور فعالان بخش معدن در یک رویداد ارائه نیازهای فناورانه

نخستین رویداد ارائه نیازهای فناورانه معدن و صنایع معدنی با حمایت ستاد توسعه فناوری های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت و همزمان با دومین جشنواره ایده های ارزش آفرین در این حوزه برگزار می شود.

حضور فعالان بخش معدن در یک رویداد ارائه نیازهای فناورانه

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، اولین رویداد ارائه نیازهای فناورانه معدن و صنایع معدنی از تاریخ ۵ تا ۷ بهمن ماه به مدت سه روز در دانشگاه تهران و صندوق نوآوری و شکوفایی در سه بخش مسابقه ایده های ارزش آفرین، نمایشگاه توانمندی شرکت های دانش بنیان و پنل ارائه نیازهای فناورانه شرکت های بزرگ و صنعتی حوزه معدن و صنایع معدنی برگزار خواهد شد.

«ارائه نیازهای فناورانه شرکت ها و سازمان های بزرگ» یکی از پنل های اصلی این رویداد خواهد بود. در کنار این پنل اصلی، نشست های B2B نیز برگزار می شود.

«افزایش سهم اقتصاد دانش بنیان در بخش معدن و صنایع معدنی»، «تهییج و ترغیب فناوران و نوآوران دانشگاه و صنعت به ایده پردازی»، «ارائه توانمندی شرکت های دانش بنیان و بهره مندی از ظرفیت آنها»، «جستجو و تجمیع نیازهای فناورانه بخش معدن و صنایع معدن و ارائه راه های نوآورانه»، «ترغیب به نهادسازی در تامین منابع مالی ایده های معدن و صنایع معدنی»، «بهره گیری از ظرفیت های حمایتی موجود در دستگاه های اجرایی مرتبط» و «همگرایی و همنشینی بازیگران چندسویه اقتصاد دانش بنیان در بخش معدن و صنایع معدنی» از جمله اهداف برپایی این رویداد محسوب می شوند.

«مبانی و فناوری های نوین معدن»، « مدیریت انرژی و آب در حوزه معدن و صنایع معدنی»، «مدیریت و بازاریابی»، «کاربردهای جدید مواد معدنی و محصولات حوزه معدن»، «فناوری نوین حوزه معدن و صنایع معدنی»، «مدیریت ایمنی بهداشت و محیط زیست» و «مدیریت باطله معدن و پسماند» از جمله محورهای  این رویداد هستند.

کلید واژه :

پایگاه خبری محیط زیست ایران

،

محیط زیست ایران

،

محیط زیست

،

بهداشت محیط

،

بخش معدن

،

نیازهای فناورانه

ثبت نظرات
captcha