کد خبر : ۳۴۵۹۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

گشایش نمایشگاه بین المللی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان

هجدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان با حضور جمعی از مسوولان کشوری و استانی در محل برپایی نمایشگاه های بین المللی این شهر…

گشایش نمایشگاه بین المللی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، این نمایشگاه از روز ۲۴ تا ۲۷ دی ماه در محل برپایی نمایشگاه های بین المللی استان دایر است، ۹۵ شرکت از هشت استان تهران، اصفهان، البرز، چهارمحال و بختیاری، زنجان، فارس، قزوین و قم را میزبانی می کند.

بسیاری از شرکت های حاضر در این نمایشگاه تولیدکننده و واردکننده سیستم های تهویه مطبوع و رادیاتورهای پانلی، تاسیسات صنعتی ساختمان، انواع تجهیزات ساختمان، دستگاه های تصفیه آب و پمپ های آب و لوله و اتصالات هستند که به ارایه توانمندی ها، محصولات، کالاها و خدمات خود می پردازند.

همچنین یک شرکت از کشور چین در این نمایشگاه حضور یافته است.

بر اساس آمار مقایسه ای موجود، نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان در سال جاری ۳۵ درصد از نظر تعداد مشارکت کنندگان و ۵۲ درصد از نظر مساحت زیر پوشش نسبت به دوره گذشته رشد دارد.

نمایشگاه سال گذشته در چهار هزار و ۵۰۰ مترمربع برگزار شد که این میزان در سال جاری به بیش از ۹ هزار مترمربع رسید؛ از سویی سال گذشته ۷۰ مشارکت کننده در نمایشگاه حاضر بودند که این میزان در سال جاری به ۹۵ مشارکت کننده افزایش یافت.

علاقه مندان می توانند روزانه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ به محل برپایی نمایشگاه های بین المللی اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

کلید واژه :

پایگاه خبری محیط زیست ایران

،

محیط زیست ایران

،

محیط زیست

،

بهداشت محیط

،

نمایشگاه بین المللی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان

ثبت نظرات
captcha