کد خبر : ۳۴۵۸۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

گسترش فناوری های کاهش تبخیر آب های سطحی

رویداد نوآورانه کاهش تبخیر آب های سطحی با هدف توسعه فناوری های مرتبط با حفظ منابع آب های سطحی برگزار می شود.

گسترش فناوری های کاهش تبخیر آب های سطحی

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، با توجه به اهمیت موضوع تبخیر و هدر رفت آب های سطحی و همچنین کمبود منابع در ایران شتابدهنده واتک با همکاری ستاد توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری رویداد «کاهش تبخیر آب های سطحی» را برگزار می کند.

در این رویداد کاهش تبخیر آب های سطحی با جذب و شناسایی ایده ها و طرح های نوین و کمک به توسعه و تجاری سازی این فناوری ها انجام می شود، پس برداشتن گامی موثر در کاهش تبخیر آب های سطحی و ذخیره سازی آنها با شتابدهی در آن دنبال می شود.

همچنین آموزش تیم های فناور، ایجاد و رشد فناوری ها و شرکت های دانش بنیان در حوزه توسعه فناوری های مرتبط با حفظ منابع آب های سطحی از جمله اهداف برگزاری رویداد «کاهش تبخیر آب های سطحی» است.

علاقمندان برای حضور در این چالش و ثبت ایده خود تا ۱۰ بهمن ماه امسال فرصت دارند و طرح های برتر نیز اسفندماه امسال معرفی می شوند.

تیم های برگزیده علاوه بر دریافت جایزه ۱۵ میلیون تومانی از خدمات متنوعی از جمله فضای کاری و آزمایشگاهی، تامین سرمایه اولیه، آموزش های کسب و کار برای توسعه کسب و کار خود بهره مند خواهند شد.

بر اساس اعلام معاونت علمی، علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت ایده ها و طرح های خود به وب سایت http://watech.ir/ مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۱۵۹۹۲۶ تماس بگیرند.

کلید واژه :

فناوری های کاهش تبخیر آب های سطحی

،

تبخیر آب های سطحی

ثبت نظرات
captcha