کد خبر : ۳۴۵۸۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی اصفهان

هجدهمین نمایشگاه بین المللی جامع صنعت کشاورزی عصر امروز سه شنبه با حضوری جمعی از مدیران وزارت جهاد کشاورزی در اصفهان افتتاح شد.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی اصفهان

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان در این آیین، گفت: هجدهمین نمایشگاه صنعت کشاورزی با حضور بیش از ۱۲۰ شرکت از ۱۴ استان کشور درحال برگزاری است.

به گزارش ایسنا، علی یارمحمدیان اظهار کرد: به لطف خدا و فعالیت همکاران و فعالان صنعت کشاورزی این نمایشگاه که از بهترین و کیفی ترین نمایشگاه های کشور است که در اصفهان در حال برگزاری است تا بیش از ۱۲۰ شرکت از سراسر کشور آخرین دستاوردهای خود را رونمایی کنند.

وی تاکید کرد: تمرکز این نمایشگاه بر آبیاری، تجهیزات آن و سیستم های نوین آبیاری است و امیدواریم که از بهترین نمایشگاه های کشور در حوزه کشاورزی باشد.

کرمانی معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان نیز در این آیین گفت: این نمایشگاه با همت و تدبیر تلاشگران عرصه صنعت کشاورزی توانست همچون سال های قبل در جهت اجرایی کردن اهداف بخش کشاورزی برگزار شود.

گفتنی است؛ این نمایشگاه با حضور رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی، معاون مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی، مدیر روابط عمومی مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی استان اصفهان، معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان اصفهان، رئیس کمیسیون کشاورزی و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان، معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان، دبیر انجمن سازندگان ماشین های کشاورزی و قطعات یدکی استان اصفهان، رئیس انجمن گلخانه سازان و اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان افتتاح شد.

کلید واژه :

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی اصفهان

،

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

،

اصفهان

ثبت نظرات
captcha