کد خبر : ۳۴۵۸۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

امروز منبع یا منابع بوی نامطبوع تهران اعلام میشود

تاکنون دو جلسه کارشناسی با حضور نمایندگان دستگاه های مختلف در باره بوی نامطبوع تهران برگزار شده است و فردا در جلسه ای با حضور استاندار تهران، جمع بندی نهایی آن صورت گرفته و نتایج اعلام خواهد شد.

امروز منبع یا منابع بوی نامطبوع تهران اعلام میشود

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، معاون عمرانی استانداری تهران از اعلام منبع یا منابع اصلی انتشار بوی نامطبوع تهران در جلسه فردا خبر داد.

محمد تقی زاده گفت: تاکنون دو جلسه کارشناسی با حضور نمایندگان دستگاه های مختلف در باره بوی نامطبوع تهران برگزار شده است و فردا در جلسه ای با حضور استاندار تهران،  جمع بندی نهایی آن صورت گرفته و نتایج اعلام خواهد شد.

تقی زاده افزود: منابع مختلفی در سطح شهر تهران که ظن انتشار بوی نامطبوع از آن ها می رفت در جلسات کارشناسی مورد بررسی قرار گرفتند که فردا در این جلسه برابر قولی که پیش تر داده شده بود تلاش خواهیم کرد منبع یا منابع اصلی انتشار بوی نامطبوع تهران را در قالب جمع بندی بررسی های انجام شده اعلام کنیم.

امروز و همچنین طی روزهای گذشته بوی نامطبوعی در ساعات مختلف بخش هایی از تهران را فرا گرفته بود که درباره علت و منشاء این بود فرضیات مختلفی از جمله شیرابه های آرادکوه، فاضلاب، ماده شیمیایی مرکاپتان مطرح شده بود.

کلید واژه :

منابع بوی نامطبوع تهران

ثبت نظرات
captcha