کد خبر : ۳۴۵۷۳۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

آثار پارازیت و امواج بر سلامت افراد بررسی می شود

کمیسیون بهداشت و درمان مجلس آثار پارازیت و امواج بر سلامت افراد را با حضور وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ارتباطات و فناوری اطلاعات و مسئولان مربوطه بررسی می کند.

آثار پارازیت و امواج بر سلامت افراد بررسی می شود

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، نشست های کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی روزهای دوشنبه 27 آبان ماه و سه شنبه 28  آبان ماه برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، مرور اخبار و استماع گزارش مدیر شبکه سلامت و رئیس شورای سیاستگذاری سلامت سازمان صدا و سیما در دستور کار نشست روز (دوشنبه ۲۷ آبان ماه) کمیسیون بهداشت و درمان قرار دارد.

همچنین آثار پارازیت و امواج بر سلامت افراد با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ریاست سازمان محیط زیست، رئیس سازمان انرژی اتمی، مسئولین شورای عالی امنیت ملی، کارشناسان مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی نیز در نشست روز دوشنبه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مورد بررسی قرار می گیرد.

گفتنی است؛ اعضاء کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی روز (سه شنبه ۲۸ آبان ماه) جهت بررسی وضعیت سلامت و بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی شهرهای ارومیه، سردشت، پیرانشهر و مهاباد به استان آذربایجان غربی عزیمت می کنند./

کلید واژه :

آثار پارازیت

،

آثار امواج

،

سلامت افراد

ثبت نظرات
captcha