کد خبر : ۳۴۵۷۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

آغاز عملیات انتقال آب از ماملو به پیشوا

رئیس آب وفاضلاب شهرستان پیشوا گفت: ۲۷ آبان پیمانکار مشخص خواهد شد و از اواسط آذر ماه عملیات انتقال آب از سدماملو به پیشوا آغاز می شود،

آغاز عملیات انتقال آب از ماملو به پیشوا

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، محمدرضا رمضان زاده رئیس آب و فاضلاب شهرستان پیشوا اظهار کرد: روز ۲۷ آبان ماه روز بازگشایی مناقصه و پیمانکار برای شروع عملیات خط انتقال آب از ماملو به پیشوا خواهد بود. 

وی افزود: در اواخر آبان ماه پیمانکار مشخص می شود و تا تکمیل کارهای اداری و بعد از فرصت ۱۰ تا ۱۵ روزه پیمانکار تجهیزات را آماده و از اواسط آذرماه کار خود را شروع می کند.

رمضان زاده با اشاره به خطوط لوله گذاری انتقال آب عنوان کرد: لوله گذاری خطوط انتقال آب از سد ماملو به پیشوا ۹ کیلومتر است که عملیات لوله گذاری تا سعیدآباد و جمال آباد تا اردیبهشت سال آینده به پایان می رسد.

وی در خصوص حفر چاه برای حل مشکل کمبود آب در پیشوا بیان کرد: با حفر دوچاه حدود ۱۵ درصد به آب شرب پیشوا اضافه می شود که معادل ۴۰ لیتر در ثانیه است حداکثر توان ما تولید آب در تابستان به ۲۹۰ لیتر در ثانیه است.

مدیر آبفا پیشوا از  عملکرد مدیرعامل پیشین آبفا جنوب شرق استان تهران ابراز رضایت و اذعان کرد: از عملکرد آقای کارگری رضایت داریم زیرا همه این خدمات اعم از کارهای زیربنایی و حفرچاه، آغاز طرح احداث خط انتقال آب از ماملو به پیشوا، شبکه های لوله گذاری از خدمات مدیرعامل پیشین می باشد که ما کمال تشکر را از ایشان داریم.

وی در خصوص تاکید مدیران آبفا بر آبرسانی به پیشوا تصریح کرد: در جلسه تودیع و معارفه تمام تاکید مدیران و مدیرعامل جدید آبفا و فرماندار پیشوا بر آبرسانی از سد ماملو به پیشوا بود.

رمضان زاده در پایان خاطرنشان کرد:تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا کارهای لوله گذاری هرچه سریعتر به پایان برسد و حتما مردم پیشوا تا اردیبهشت ۹۹ از آب ماملو بهره مند خواهند شد.

کلید واژه :

عملیات انتقال آب ماملو به پیشوا

،

عملیات انتقال آب ماملو

،

پیشوا

ثبت نظرات
captcha