کد خبر : ۳۴۵۷۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

تغییر میزبان بیست و دومین همایش بهداشت محیط توسط انجمن علمی بهداشت محیط ایران

دانشگاه میزبان انتخاب شده بدلیل محدودیت های مالی از برگزاری بیست و دومین همایش ملی بهداشت محیط ایران کنار گذاشته شده و این همایش توسط انجمن با همکاری دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران خواهد گردید.

تغییر میزبان بیست و دومین همایش بهداشت محیط توسط انجمن علمی بهداشت محیط ایران

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، و به نقل از روابط عمومی انجمن علمی بهداشت محیط ایران میزبان بیست و دومین همایش ملی بهداشت محیط ایران تغییر کرد. متن بیانیه انجمن علمی بهداشت محیط ایران به شرح ذیل است.

همانگونه که مستحضرید انجمن علمی بهداشت محیط ایران با یاری خداوند متعال و حمایت های صمیمانه جامعه بزرگ بهداشت محیط ایران توانسته است تاکنون سه دوره همایش بین المللی و بیست و یک دوره همایش ملی بهداشت محیط را به میزبانی دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار نماید.

این در حالی است که در سال 1398 و پس از درخواست رسمی یکی از دانشگاه های علوم پزشکی در خصوص کسب میزبانی همایش بیست و دوم، هیأت مدیره انجمن در جلسه رسمی ضمن بررسی این درخواست، با میزبانی دانشگاه مذکور موافقت نمود.

در حالی که کمتر از 5 ماه به برگزاری همایش مانده بود، در مهرماه سال جاری دانشگاه متقاضی با ارسال نامه ای به دفتر انجمن، ضمن تشریح محدودیت های مالی آن دانشگاه، پیشنهاداتی را ارایه نمود که برای انجمن علمی بهداشت محیط ایران انجام آن میسر نبود.

با عنایت به موارد فوق، هیأت مدیره انجمن علمی بهداشت محیط ایران با توجه به زمان اندک باقیمانده تا تاریخ برگزاری همایش در اسفند ماه و لزوم استمرار برگزاری سالیانه همایش ها، مصوب نمود که "بیست و دومین همایش ملی بهداشت محیط ایران" توسط انجمن با همکاری دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شود.

کلید واژه :

همایش بهداشت محیط

،

انجمن علمی بهداشت محیط ایران

،

بهداشت محیط

،

مهندسی بهداشت محیط

ثبت نظرات
captcha