کد خبر : ۳۴۵۷۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

اجرای بیش از 54 کیلومترخطوط انتقال آب در روستاهای همدان

کارشناس نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان از اجرای 54.5 کیلومتر خطوط انتقال آب در روستاهای زیر پوشش خبر داد.

اجرای بیش از 54 کیلومترخطوط انتقال آب در روستاهای همدان

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، محمد رنجبرکرمی پیش از ظهر امروز در جنع خبرنگاران با اشاره به مجموعه اقدامات انجام شده در راستای حفر و تجهیز چاه ها اظهار کرد: طی هفت ماهه سال جاری دو مورد چاه در شهرستان ملایر، یک مورد در شهرستان نهاوند، یک مورد در شهرستان کبودراهنگ، دو مورد در شهرستان رزن و دو چاه در شهرستان فامنین حفر و تجهیز شد.

وی با بیان اینکه شرکت آب و فاضلاب روستایی در زمینه اصلاح و بازسازی شبکه های آبرسانی نیز اقدامات لازم را عملیاتی کرد گفت: در مجموع در سطح استان ۱۰.۵ کیلومتر شبکه آبرسانی با صرف ۱۰ هزار و ۷۴۷ میلیون ریال، اصلاح و باسازی شد.

رنجبرکرمی افزود: از جمله اقدامات می توان به اصلاح و بازسازی ۷.۶کیلومتر از شبکه روستایی تفریجان با هزینه کرد بیش از 9 هزار میلیون ریال، بازسازی و نوسازی ۱.۵ کیلومتر شبکه آبرسانی روستای ده سرخه با صرف ۹۴۶ میلیون ریال و توسعه ۲ هزار و ۹۹۵ متر شبکه روستای سولیجه اشاره کرد.  

وی بیان کرد: در حوزه اجرای خطوط انتقال نیز در مجموع ۵۴.۵کیلومتر خط انتقال در بازه زمانی هفت ماهه سال جاری، اجرا و به بهره برداری رسید که از جمله این موارد می توان به اجرای بیش از ۲۲کیلومتر خط انتقال در شهرستان رزن با صرف ۱۹۰۰ میلیون ریال، اجرای بیش از ۲ کیلومتر خط انتقال در شهرستان نهاوند با صرف یک هزار و ۳۶ میلیون ریال اعتبار، اجرای ۵۳۰ متر خط انتقال در شهرستان اسدآباد با صرف ۵۶۸ میلیون ریال، اجرای بیش از ۳ کیلومتر در شهرستان ملایر، اجرای یک کیلومتر خط انتقال در شهرستان همدان با صرف یک هزار و ۵۸۰ میلیون ریال و اجرای ۲۵ کیلومتر خط انتقال در مجتمع عظیم دره شهرستان کبودراهنگ اشاره کرد.

رنجبرکرمی در بخش دیگری از سخنانش به لایروبی چشمه ها در روستاهای علی آباد و ورکانه، لایروبی چاه شماره یک و دو روستای هریان با صرف ۳۱۰ میلیون ریال، لایروبی چشمه دهنو علیا ، لایروبی چاه شماره دو روستای باباقاسم و لایروبی قنات ۱۵۰۰ متری روستای اشتران، لایروبی و بهسازی چشمه روستا گشانی، لایروبی چاه روستای امیرآباد با صرف اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال اشاره کرد.

وی همچنین از توسعه ۲۸ هزار و ۱۷۵ متر شبکه با صرف ۲۲ هزار و ۹۶۹ میلیون ریال اعتبار در روستاهای سیراوند،کمک سفلی،سولیجه و جزوان در هفت ماهه سال جاری خبر داد.

انتهای پیام/۸۹۰۰۳/

کلید واژه :

خطوط انتقال آب

،

همدان

ثبت نظرات
captcha