کد خبر : ۳۴۵۷۱۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

بازدیدتصفیه فاضلاب و واحددامداری کارخانه فرآورده لبنی دربهارستان

بهارستان- رییس اداره حفاظت محیط زیست بهارستان از بازدید تصفیه فاضلاب و واحد دامداری کارخانه فرآورده های لبنی در این شهرستان خبرداد وبراصلاح و ارتقاء کارایی این واحد تا ۲ ماه آینده تاکید کرد.

بازدیدتصفیه فاضلاب و واحددامداری کارخانه فرآورده لبنی دربهارستان

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، شیدا اکار عصر شنبه در بازدید از اقدامات واحد دامداری و فرآورده های لبنی در جهت اصلاح سیستم تصفیه فاضلاب و انتقال دام در جمع خبرنگاران با اشاره به پایان مهلت اعطایی به منظور انتقال دام های این واحد بزرگ تولیدی، در تشریح این خبر اظهار داشت: به منظور بررسی تعداد دام های باقی مانده جهت خروج از شهرستان، به محل دامداری مراجعه و پس از بازدید صورت گرفته مشخص گردید نزدیک به ۱۰۰۰ راس گاو در حال حاضر در واحد موجود می باشد.

وی در ادامه افزود: طی بازدید مذکور پس از ارائه تذکرات لازم در خصوص لزوم تسریع در روند انتقال با عنایت به تایید سلامت دام ها از سوی اداره دامپزشکی، مدیریت واحد پایان آذر ماه سال جاری را زمان حتمی اجرای این امر عنوان کرد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان ضمن بازدید از سیستم تصفیه فاضلاب این واحد تولیدی و بررسی نحوه عملکرد آن، گفت: با توجه به مشاهدات و پایش صورت گرفته با وجود سیستم تصفیه فاضلاب در این واحد، کیفیت عملکرد آن مناسب نبوده، لذا اصلاح و ارتقاء کارایی این سیستم ظرف دو ماه آینده باید صورت پذیرد.

اکار در پایان تاکید کرد: پس از مهلت اعطایی، از خروجی سیستم تصفیه فاضلاب این واحد نمونه برداری انجام خواهد شد که در صورت مغایرت نتایج آن با استانداردهای ملاک عمل، نام واحد در لیست صنایع آلاینده سه ماهه سوم سال جاری درج خواهد شد.

کلید واژه :

تصفیه فاضلاب

،

دامداری

،

فرآورده لبنی

،

بهارستان

ثبت نظرات
captcha