کد خبر : ۳۴۵۷۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

نصب دستگاه کلرزن هیدرومکانیکی در روستای خوشاب میرجاوه

معاون پشتیبانی و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان گفت: به منظور بالا بردن کیفیت آب شرب روستای خوشاب یک عدد دستگاه کلرزن هیدرومکانیکی نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت.

نصب دستگاه کلرزن هیدرومکانیکی در روستای خوشاب میرجاوه

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، نصرالله چاری امروز در در آیین افتتاح و بهره براری دستگاه کلرزن هیدرومکانیکی گفت: در راستای سالم سازی و اطمینان از سلامت آب شرب، و کلرزنی در حد استاندارد و ارائه خدمات مطلوب تر به روستاییان، تعداد 204 دستگاه کلرزن هیدرومکانیکی با مشارکت بانک تجارت استان تهیه شد.

 معاون پشتیبانی و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان با اشاره به بالا بودن جمعیت روستایی استان و پراکندگی روستاها و مشکلات تامین آب عنوان کرد: شرکت آبفار استان با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی هایی که دارد با اتخاذ تصمیمات بزرگ ضمن ارتقاء خدمات آبرسانی، چالش های پیش رو را مرتفع خواهد ساخت.

وی ادامه داد: در حال حاضر با مجموعه اقداماتی که طی سالیان گذشته انجام شده شاخص بهره مندی جمعیت روستایی استان به 63 درصد رسیده است.

چاری گفت: در سال گذشته 784 کیلومتر عملیات اجرایی لوله گذاری، احداث 26 باب مخزن با حجم 41 هزار و 250متر مکعب و 87 حلقه حفر و تجهیز چاه انجام شده است.

وی ادامه داد: کیفیت آب شرب همواره در حال بررسی است و با نصب دستگاه های کلرزن هیدرومکانیکی در روستاهای دارای سامانه آبرسانی در استان از توزیع آب کاملا سالم و گندزدایی آن، اطمینان حاصل می شود.

کلید واژه :

نصب دستگاه کلرزن هیدرومکانیکی

،

روستای خوشاب میرجاوه

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha