کد خبر : ۳۴۵۷۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

دورهمی فعالان زیست بوم فناوری حوزه آب برای رفع مشکلات صنعت

بازیگران زیست بوم فناوری حوزه آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست در یک گردهمایی دور هم جمع می شوند تا با توانمندی و نوآوری های موجود در داخل، مشکلات صنایع رفع شود.

دورهمی فعالان زیست بوم فناوری حوزه آب برای رفع مشکلات صنعت

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، هدف از این گردهمایی فناورانه که به همت ستاد توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و شتابدهنده آبان برپا است، استفاده از ظرفیت های علمی و توانمندی متخصصان برای حل مشکلات این حوزه است تا فعالان این زیست بوم در تعامل بیشتر با یکدیگر قرار گیرند.

در این گردهمایی همچنین صنایع نیازهای خود را با برگزاری پنل های تخصصی ارائه می دهند تا با دستاودهای شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها برای رفع آن اقدام شود. همچنین این رویداد فرصتی برای معرفی دستاوردها و توانمندی های دانش بنیان ها فراهم می کند تا با برگزاری نمایشگاهی آنها را ارائه و در معرض دید صنایع مرتبط قرار دهند.

ارائه آخرین دستاوردهای فناوری و نوآوری شرکت های دانش بنیان، امضای قراردادهای تجاری سازی محصولات دانش بنیان، کمک به تقویت توان ساخت داخلی از طریق تبادل اطلاعات فنی میان فناوران، مسئولان و سرمایه گذاران، آشنایی فعالان وابسته با دستاوردهای نوین و برپایی نمایشگاه برای ارائه محصولات و خدمات شرکت های فناور و استارتاپ ها از محورهای این رویداد است.

"گردهمایی فناورانه سازمان ها، صنایع، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها" ۹ و ۱۰ آذر ماه امسال در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود.

کلید واژه :

فعالان زیست بوم فناوری

،

حوزه آب

،

رفع مشکلات صنعت

ثبت نظرات
captcha