کد خبر : ۳۴۵۷۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

دریافت 20 میلیارد اعتبار برای بهینه سازی تصفیه خانه آب بهارستان

معاون آب و آبفای وزارت نیرو از دریافت حدود 20 میلیارد تومان اعتبار از سازمان برنامه وبودجه برای بهینه سازی تصفیه خانه آب بهارستان خبر داد.

دریافت 20 میلیارد اعتبار برای بهینه سازی تصفیه خانه آب بهارستان

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، قاسم تقی زاده خامسی عصر امروز در جریان بازدید از تصفیه خانه آب بهارستان در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: درخصوص بهینه سازی تصفیه خانه آب بهارستان با تلاش نماینده مردم حدود 20 میلیارد تومان اعتبار از سازمان برنامه وبودجه دریافت شده است.

معاون وزیر نیرو با بیان اینکه بخشی از اعتبارات احداث سد لاستیکی روی رودخانه ملاهادی خانه های آسیاب پرداخته شده است، گفت: سد لاستیکی ملاهادی پیشرفت فیزیکی خوبی داشته و با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی آب منطقه ای، کمبود اعتبار سد لاستیکی ملاهادی برطرف می شود.

معاون آب و آبفای وزارت نیرو احداث سدهای لاستیکی را مورد استقبال دولت و وزارت نیرو دانست و بیان کرد: سدهای لاستیکی در استان گیلان از تأثیرگذاری بالایی برخوردار بوده، به همین دلیل دولت موظف است اعتبار موردنیاز برای احداث سدهای لاستیکی را تأمین کند.

تقی زاده خامسی خواستار برنامه ریزی برای آب شرب شهرستان آستارا برای درازمدت شد و افزود: در تلاش هستیم تا خط انتقال آب رودخانه چلوند به طول ۴۲ کیلومتر از طریق ماده 56 مورد اجرا قرار بگیرد تا نگرانی های مردم این شهرستان برای آینده برطرف شود.

به گزارش فارس، در جریان بازدید معاون وزیر نیرو از تصفیه خانه آب بهارستان، پروژه های تولید کلر از الکترولیز نمک طعام به ارزش 9 میلیارد ریال و تجهیز مخزن ذخیره آب بی بی یانلو به سیستم روشنایی و دوربین های مداربسته به ارزش دو میلیارد و 350 میلیون ریال به صورت هم زمان مورد بهره برداری قرار گرفت.

بازدید از عملیات اجرایی احداث سد لاستیکی روی رودخانه ملاهادی خانه های آسیاب و تصفیه خانه فاضلاب دهستان ویرمونی از دیگر بخش های سفر یک روزه «قاسم تقی زاده» خامسی معاون آب و آبفای وزارت نیرو از شهرستان آستارا بود که به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل انجام گرفت.

کلید واژه :

بهینه سازی تصفیه خانه آب بهارستان

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha