کد خبر : ۳۴۵۷۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

دولت و وزارت نیرو از ساخت سدهای لاستیکی حمایت می کنند

آستارا- معاون وزیر نیرو با تأکید بر اینکه مشکلات آستارا بعد از بهره برداری از سدهای لاستیکی و تصفیه خانه فاضلاب حل می شود، گفت: ساخت سدهای لاستیکی از سوی دولت و وزارت نیرو حمایت می شود.

دولت و وزارت نیرو از ساخت سدهای لاستیکی حمایت می کنند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، قاسم تقی زاده خامسی عصر پنچ شنبه در جریان بازدید از سد لاستیکی در حال احداث ملاهادی آستارا، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: وزارت نیرو از احداث و تکمیل سدهای لاستیکی در استان گیلان حمایت می کند و در صورت انجام منظم پروژه ها توسط پیمانکاران، درباره تامین اعتبار پروژه های سد لاستیکی در استان گیلان مشکلی نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه سدهای لاستیکی در گیلان اثرگذار خواهند بود و اعتبارات خوبی در این زمینه برای استان پیش بینی شده است، گفت: سد لاستیکی آستارا برای آینده این شهرستان مرزنشین مهم و حیاتی است.

تقی زاده خامسی با اشاره به اینکه خوشبختانه با تلاش نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی،۲۰ میلیارد تومان اعتبار از سازمان برنامه و بودجه برای تصفیه خانه آب این شهرستان دریافت شده است که بخشی از آن تامین شده است.

وی ادامه داد: برای سد لاستیکی ملاهادی نیز بخشی از اعتبارات پرداخت شده و درصدد پیشبرد فیزیکی این پروژه هستیم.

معاون وزیر نیرو با اشاره به طراحی یک خط از برنامه بلندمدت آب شهرستان آستارا آغاز شده و درصدد اتصال این خط به ماده ۵۶ هستیم، گفت: تلاش می شود تا نگرانی های مردم این شهرستان مرزنشین را در حوزه آب در آینده مرتفع شود.

وی تصریح کرد: قطعا مشکلات حوزه آب و فاضلاب در شهرستان مرزی آستارا با اتمام پروژه های سد لاستیکی و تصفیه خانه فاضلاب شهری رفع خواهد شد.

کلید واژه :

ساخت سدهای لاستیکی

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha