کد خبر : ۳۴۵۶۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

آلودگی زیست محیطی در گلستان زندگی را برای شهروندان مختل کرده است

بهارستان- امام جمعه گلستان گفت: آلودگی زیست محیطی در گلستان زندگی را برای شهروندان مختل کرده است.

آلودگی زیست محیطی در گلستان زندگی را برای شهروندان مختل کرده است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، حجت الاسلام محمود نورپور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر گلستان ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: بسیارخرسند و خوشحال هستیم که به لطف خدا و همراهی همیشگی مردم عزیز راهپیمایی با شکوه اربعین را به سرانجام رساندیم.

وی با بیان اینکه همکاری مردم و مسئولین در برگزاری مراسمات ملی و مذهبی و دینی و علی الخصوص برگزاری مراسم های ایام محرم وصف نشدنی است چرا که عشق به امام حسین و اهل بیت خود راهی برای ابراز این عشق و محبت درونی در وجود همه مردم است که باید قدردان این محبت باشیم و خدمتگزاری برای این مردم را در سرلوحه کار قرار دهیم.

امام جمعه گلستان با انتقاد از وضعیت محیط زیست در شهر گلستان از آلودگی شدید زیست محیطی بواسطه فعالیت برخی مراکز تولید دودزا و فاضلاب خانگی خبر داد و گفت: متولیان امر کجا هستند؟ چرا که بوی تعفن ناشی از فاضلاب خانگی و انتقال به رودخانه منجر به آلودگی شدید در منطقه شده است.

وی همچنین از کمبود کتابخانه در شهر گلستان انتقاد کرد و بیان داشت: متاسفانه  ترویج فرهنگ  کتاب و کتابخوانی گویا در شهر گلستان کاملا به فراموشی سپرده شده است و مسئولین امر نیز در این راستا گامی موثر برنمی دارند.

کلید واژه :

آلودگی زیست محیطی

،

گلستان

ثبت نظرات
captcha