کد خبر : ۳۴۵۶۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

تعطیلی پروژه ساخت تصفیه خانه فاضلاب نورآباد با گذشت ۱۹ سال

نورآباد- امام جمعه نورآباد گفت: متاسفانه با گذشت ۱۹سال از آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه فاضلاب نورآباد، این پروژه تاکنون به بهره برداری نرسیده است.

تعطیلی پروژه ساخت تصفیه خانه فاضلاب نورآباد با گذشت ۱۹ سال

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، حجت الاسلام علی اکبر جمیاری در خطبه های این هفته نماز جمعه نورآباد با اشاره به توقف ساخت تصفیه خانه فاضلاب این شهر گفت: یکی از مطالبات بحق مردم شهر نورآباد تکمیل و به بهره برداری رسیدن طرح تصفیه خانه فاضلاب است که متاسفانه با گذشت ۱۹سال از آغاز عملیات اجرایی آن تاکنون به بهره برداری نرسیده است.

وی با اشاره به اینکه این طرح دو بار در سال های ۷۹ و ۹۱ با حضور مسئولان کشوری و استانی کلنگ زنی شده است، افزود: با توجه به اینکه شغل اکثر مردم این شهرستان کشاورزی و دامپروری است و اینکه تکمیل و به بهره برداری رسیدن این طرح نقش مهمی علاوه بر حفاظت از محیط زیست، در تامین آب مورد نیاز کشاورزی دارد ضروری است هر چه سریعتر نسبت به ادامه ساخت آن و تخصیص اعتبار مورد نیاز اقدام شود.

امام جمعه نورآباد با اشاره به اینکه متاسفانه روند ساخت این طرح تنها بعنوان پروژه ای که مدعوین کشوری و استانی به شهرستان از آن بازدید کنند تبدیل شده استف افزود: این اقدامات مشکلی را حل نمیکند که اگر اینچنین ادامه داشته باشد سالیان سال باید مردم دلفان انتظار ادامه ساخت این تصفیه خانه را داشته باشند.

خطیب جمعه نورآباد در بخش دیگری از سخنان خود به رصد کردن و پیگیری تخلفات انتخاباتی توسط مسئولان مربوطه اشاره کرد و افزود: میبایست تمام تلاش خود را برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای به کار ببریم و آنان را با وعده های عمل نشدنی نا امید نکنیم.

حجت الاسلام جمیاری همچنین در ادامه خطبه های این هفته به اقتدار و عزت ایران اسلامی در منطقه اشاره کرد و افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی با رهبری مدبرانه معظم له تمام نقشه های دشمنان ایران اسلامی را نقش بر آب کرده است.

کلید واژه :

تعطیلی پروژه

،

ساخت تصفیه خانه فاضلاب نورآباد

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha