کد خبر : ۳۴۵۶۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

پایش پساب های صنعتی اردبیل

اردبیل - مدیرکل محیط زیست استان اردبیل گفت: با پایش مستمر پساب های صنعتی استان اردبیل، الزام بر رعایت موارد زیست محیطی مورد تأکید قرار می گیرد.

پایش پساب های صنعتی اردبیل

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، سعید شهند بعد از ظهر چهارشنبه در بازدید از تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی استان اردبیل عنوان کرد: پایش مستمر پساب های صنعتی در استان اردبیل انجام پذیرفته و با توجه به اهمیت قضیه لازم است این موضوع با جدیت بیشتری ادامه یابد.

وی افزود: در این پایش ها ضرورت رعایت استانداردهای لازم با توجه به موارد اعلام شده از سوی سازمان حفاظت محیط زیست مدنظر قرار گرفته و با برخورداری از کارشناسان مجرب موارد مورد بررسی قرار می گیرد.

مدیرکل محیط زیست استان اردبیل ادامه داد: با توجه مضاعف به پایش پساب های صنعتی، نواحی و شهرک های هدف ملزم به رعایت استانداردهای مورد نیاز خواهند شد و در این راستا حفظ سلامت عمومی و بهداشت محیط زیست قابل معامله با هیچ چیز دیگری نخواهد بود.

شهند یادآور شد: بنا به وظیفه محوله، محیط زیست استان اردبیل در تلاش خواهد بود تا نظارت های خود را در پایش های صنعتی با جدیت بیشتری ادامه داده و از آسیب های احتمالی که ممکن است در امور صنعتی به محیط زیست وارد شود، جلوگیری به عمل آورد.

وی بر تسریع در بهره برداری از فاز دوم تصفیه خانه شهرک صنعتی اردبیل تأکید کرد و افزود: با راه اندازی فاز دوم تصفیه خانه، سیستم های پایش آنلاین در محل های مورد نیاز نصب شده و ظرفیت پذیرش فاضلاب ورودی نیز افزایش می یابد، همچنین استفاده مجدد از آب تصفیه شده در شهرک های صنعتی امکان پذیر خواهد شد.

کلید واژه :

تصفیه فاضلاب شهری بدون انرژی

،

پساب های صنعتی اردبیل

،

پایش

ثبت نظرات
captcha