کد خبر : ۳۴۵۶۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

هیچ صنعتی بدون پیوست سلامت مستقر نشود

بوشهر - معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر ضرورت داشتن پیوست سلامت و مسئولیت های اجتماعی در صنایع گفت: هیچ صنعتی بدون پیوست سلامت حق ندارد مستقر شود.

هیچ صنعتی بدون پیوست سلامت مستقر نشود

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، علیرضا رئیسی عصر سه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان عسلویه اظهار داشت: مردم استان بوشهر علاوه بر مرزداری از کشور که در این زمینه مرزداران خوبی بوده اند، میزبان شایسته ای نیز برای صنایع بوده اند.

وی به استقرار صنایع عظیم و بزرگ در استان بوشهر از شمال تا جنوب اشاره کرد و ادامه داد: مردم استان میزبانی شایسته ای از صنایع داشته اند ولی کمترین بهره از صنایع نصیبشان شده است.

معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه صنایع باید به مسئولیت اجتماعی خود در قبال مردم پایبند باشند، اضافه کرد: صنایع باید آن میزان از سلامتی مردم که قبل از استقرار صنعتی بوده را تضمین کنند.

وی با تاکید بر اینکه حضور صنایع با پیوست سلامت و تضمین در اجرای مسئولیت های اجتماعی همراه باشد خاطرنشان کرد: آن میزان از سلامتی مردم که قبل از استقرار صنعتی بوده تضمین شود و خواهان سلامتی بیشتر نیستیم.

رئیسی با اشاره به اینکه بر اساس برنامه پنجم و ششم توسعه، هیچ صنعتی بدون پیوست سلامت حق ندارد مستقر شود تصریح کرد: اکنون این شرایط را شاهد نیستیم و تاکنون به خوبی به این موضوع توجه نشده است.

وی با بیان اینکه مخالف و مقابل صنعت نیستیم، افزود: اگر می گوییم باید پیوست سلامت باشد و اگر می گویم صنعت باید مسئولیت های اجتماعی خود را انجام بدهد به معنی این نیست که با صنعت مخالف هستیم.

معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: باید موضوع سلامت صنایع جدی گرفته شود و همگی به فکر باشیم تا مشکلات کمتری را در این زمینه شاهد باشیم.

کلید واژه :

پیوست سلامت

ثبت نظرات
captcha