کد خبر : ۳۴۵۶۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

 بخاری های گازی هرمتیک بهترین انتخاب در زمینه سیستم گرمایشی است

جایگزینی بخاری های گازی معمولی و پکیج های گرمایشی با بخاری گازی هوشمند و کم مصرف هرمتیک، گامی به سوی کاهش مصرف انرژی در کشور است.

 بخاری های گازی هرمتیک بهترین انتخاب در زمینه سیستم گرمایشی است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، بنابراعلام شوکت، هرساله با سردتر شدن هوا مصرف گاز نیز افزایش می یابد. معمولاً این سیستم ها برای گرم نگه داشتن خانه ها و مراکز اداری از روزی که روشن می شوند تا پایان فصل سرما و آغاز بهار خاموش نمی شوند. همین امر باعث مصرف بسیار زیاد انرژی در کشور می شود و همچنین هزینه های زیادی را به خانواده ها تحمیل می کند.

بیشتر سیستم های گرمایشی که در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرند از نظر مصرف انرژی بسیار پرمصرف هستند و باعث به هدر رفتن انرژی بسیار زیادی می شوند. علاوه بر این، این سیستم ها باعث آسیب های انسانی نیز می شوند.

یکی از اتفاقاتی که همه کم وبیش آن را تجربه کرده اند و یا شنیده اند سوختگی و گازگرفتگی بوده که در این سال ها باعث آسیب جدی شده است. با این حال شرکت شوکت برای رفع این مشکل اولین بخاری گازی هرمتیک کم مصرف و هوشمند را به بازار معرفی کرده است. این بخاری مصرف انرژی را تا ۵۰ درصد کاهش می دهد و هزینه های گرمایشی را کم می کند.

شرکت تولیدی صنعتی قطعه سازان شوکت با ارائه اولین بخاری گازی هرمتیک کم مصرف و هوشمند در کشور گامی بلند در جهت تولید محصولات گرمایشی هوشمند برداشته است. این شرکت با ارائه بخاری های گازی هرمتیک تلاش کرده تا مشکلات موجود در مصرف زیاد انرژی و همچنین هزینه های گزاف مصرف انرژی را کاهش دهد.

بخاری گازی هرمتیک نسبت به سایر پکیج های گرمایشی کاملاً هوشمند است. هوشمند بودن بخاری شوکت از این جهت است که مجهز به سنسورهای ایمنی است که تمام عملکرد بخاری را مورد کنترل قرار می دهد.

این بخاری دارای بورد مرکزی است که قابلیت تنظیم تقویم کاری و ساعت روشن و خاموش شدن را دارد و به صورت اتوماتیک می توان ساعت روشن و خاموش شدن برای آن را مشخص کرد و همچنین با کنترل میزان گرمی اتاق، میزان تولید گرما را تنظیم کرد.

بخاری های گازی هرمتیک هوشمند در مقایسه با سایر محصولات مزیت های زیادی دارد که باعث شده است به عنوان بهترین انتخاب برای گرمایش محیط های مسکونی و فضاهای اداری مطرح شوند.

مزایای این بخاری ها عبارت اند از:

بخاری های گازی هوشمند هرمتیک از نظر مصرفی بازدهی بالاتری نسبت به سایر سیستم های گرمایشی دارند و از نظر اقتصادی نیز به دلیل مصرف گاز کمتر، به صرفه تر هستند.

برخلاف سایر پکیج های گرمایشی که برای جلوگیری از یخ زدن آب لازم است همواره روشن باشند، بخاری های گازی هوشمند هرمتیک قابلیت آن را دارند که در هر زمانی که مورد نیاز هستند روشن شده و در زمان های دیگر که نیازی به استفاده از آن ها نیست خاموش شوند.

عمر بخاری های گازی هرمتیک بالاتر از سایر سیستم های گرمایشی است و برخلاف سایر سیستم های گرمایشی نیاز به تعمیرات بسیار کمتری دارند.

راه اندازی و نصب بخاری های گازی هرمتیک برای سازمان ها بسیار ارزان تر خواهد بود و بازدهی بالاتری خواهد داشت.

· از مزیت های مهم بخاری های گازی هرمتیک، کم مصرف بودن و کاهش مصرف انرژی این بخاری ها نسبت به بخاری های معمولی است.

بخاری گازی هرمتیک در کنار تمام ویژگی ها و مزایایی که دارد به دلیل احتراق کامل، گازهای گلخانه ای کمتری تولید می کند و برای محیط زیست بسیار مناسب است.

تکنولوژی ساخت بخاری گازی هرمتیک هوشمند و کم مصرف از سال ۱۳۹۴ توسط شرکت شوکت از استرالیا وارد ایران شد و در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد از قطعات ساخت این محصولات در داخل ایران و در شرکت شوکت تولید می شوند.

شرکت شوکت تولیدکننده مدل های مختلفی از بخاری های گازی هرمتیک همچون SH۱۸، SH۱۹، SH۲۵، SH۲۷ و همچنین بوردهای الکتریکی SH۲۷-EL-۰۱ و SH۲۷-EL-۰۲ است. این تنوع در بخاری های گازی هرمتیک باعث شده که بتوان بر مبنای نیاز مشتری بهترین محصول را متناسب با فضای مورد استفاده انتخاب کرد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت شرکت شوکت به آدرس shokat.co مراجعه کنند.

کلید واژه :

 بخاری های گازی هرمتیک بهترین انتخاب در زمینه سیستم گرمایشی است

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha