کد خبر : ۳۴۵۵۸۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

توضیح مدیر آبفای آبیک در مورد وضعیت آب شرب

مدیر آب و فاضلاب شهرستان آبیک در واکنش به فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر نامناسب بودن وضعیت آب شرب توضیحاتی ارائه داد.

توضیح مدیر آبفای آبیک در مورد وضعیت آب شرب

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، حمیدرضا کیخا گفت: خوشبختانه در سال جاری آب شرب این شهرستان هرگز با کمبود و قطعی روبرو نبوده و فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر کمبود آب از اساس کذب است.

وی با بیان اینکه میزان سختی آب در شهرستان آبیک بالاست، اظهار داشت: بالا بودن نسبی منیزیم و کلسیم در آب شرب این شهر باعث شده تا مزه و طعم آب عوض شود، اما این موضوع هیچ ضرری برای بدن ندارد.

کیخا در خصوص تانکر حمل آب در فیلم منتشر شده نیز توضیح داد: بیشتر مسئولان شهری از وجود این تانکر بی خبرند و احتمال می رود که از شهرهای اطراف به آبیک آمده باشد.

مدیر آب و فاضلاب شهرستان آبیک در ادامه توضیحات خود به کیفیت بهتر آب شرب سد طالقان نسبت به آبیک پرداخت و گفت: طرح انتقال آب از سد طالقان نیازمند بودجه و اعتبارت ملی است و تاکنون فقط چندین مورد لوله گذاری انجام شده است.

کیخا خاطرنشان کرد: به طور حتم با تامین آب شرب از سد طالقان، مزه و طعم آب برای شهروندان این ناحیه بهبود می یابد.

روزهای گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شده بود که یک تانکر در حال آبرسانی به شهروندان آبیکی است و مردم از کمبود آب ناراضی هستند.

شهرستان آبیک در فاصله ۵۰ کیلومتری از مرکز استان قزوین قرار دارد.

کلید واژه :

مدیر آبفای آبیک

،

وضعیت آب شرب

،

آب شرب

،

آب شرب آبیک

ثبت نظرات
captcha