کد خبر : ۳۴۵۵۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

ادغام شرکت های آبفای شهری با روستایی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی گفت: ادغام شرکت های آبفای شهری با روستایی در استان تا پایان سال کامل می شود.

ادغام شرکت های آبفای شهری با روستایی

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، علیرضا ایمانلو با بیان اینکه شرکت های آبفای شهری با شرکت های آبفای روستایی آغاز شده است، اظهار داشت: این ادغام تلاش می شود تا پایان سال کامل شود.

وی افزود:  تعدیل نیرو در ادغام های شرکت های آبفای شهری با آبفای روستایی در استان مطرح نیست.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان شرقی به موضوع ادغام بین شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی اشاره کرد و گفت: بحث ادغام سیاست وزرات نیرو است و در این زمینه هیچ گونه نگرانی وجود ندارد،  چون سیستم ما واحد است.

ایمانلو خاطرنشان کرد: شرکت آب و فاضلاب استان  تا پایان نیمه نخست امسال خدمات خود را در زمینه تامین و توزیع آب شرب بهداشتی در قالب یک میلیون و ۳۳۳ هزار فقره انشعاب آب به جمعیتی بالغ بر ۳ میلیون و ۱۱۹ هزار نفر ( ۱۰۰ درصد) جمعیت شهری در ۶۲ شهر استان ارائه می دهد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی ادامه داد: شرکت آب و فاضلاب روستایی (آبفار) آذربایجان شرقی با داشتن 2 هزار و 733 روستا با جمعیت یک میلیون و 101 هزار و 893 نفر، 875 هزار و 371 نفر را تحت پوشش قرار داده است که 81 درصد مجموع جمعیت روستایی استان را شامل می شود.

وی به هموطنان در استان در خصوص عدم اسراف آب شرب بهداشتی و صرفه جویی در خصوص این مایه حیات گفت: آب ارزشمندترین عطیه الهی و مهمترین عامل تداوم حیات موجودات زنده و رکن اصلی توسعه پایدار است.

ایمانلو اضافه کرد: فقدان یا کمبود این مایع حیات بخش موجب اختلال در زندگی شهروندان و روستاها و بروز نابسامانی های فراوان می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی با اشاره به نحوه استحصال و سختی های فرآروی تامین و توزیع آب برای شهروندان خاطرنشان کرد: هم اینک آب مورد نیاز کلان شهر تبریز و تعدادی از شهرها و روستاهای واقع در مسیر به صورت فرا استانی و با صرف هزینه و انرژی زیاد تامین می شود از این رو لازم است مشترکان و همشهریان نهایت دقت و صرفه جویی را در استفاده صحیح از آب مدنظر داشته باشند.

کلید واژه :

ادغام شرکت های آبفای شهری

،

آبفا

ثبت نظرات
captcha