کد خبر : ۳۴۵۵۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

تامین ۶۵ هزار مترمکعب آب شرب از طریق ایستگاه برداشت آب

یزد ـ مدیر امور آب و فاضلاب اردکان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۵ هزار متر مکعب آب شرب از طریق ایستگاه برداشت آب در سطح شهر اردکان توزیع شد.

تامین ۶۵ هزار مترمکعب آب شرب از طریق ایستگاه برداشت آب

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، و به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد، داود مخلصی اظهار داشت: در راستای تامین آب شرب با کیفیت مطلوب برای شهروندان، ۳۰ ایستگاه برداشت آب در سطح شهر اردکان راه اندازی شده که در سال جاری ۶۵ هزار متر مکعب آب از این طریق توزیع شده است.

مخلصی، توجه به بحث تامین و توزیع آب با کیفیت بالا را از مسائل حائز اهمیت در این شهرستان دانست و افزود: مرمت و بازسازی مخزن ۵ هزار مترمکعبی با اعتبار ۴هزار میلیون ریال و آغاز عملیات اجرایی ساخت ایستگاه پمپاژ آب با اعتبار ۱۵ هزار میلیون ریال از اقدامات صورت گرفته توسط آبفای اردکان در شش ماه گذشته است.

وی خاطرنشان کرد: در راستای کاهش هدررفت آب، در سال جاری ۴۶۶ متر شبکه آبرسانی در سطح شهر اصلاح، ۱۱۲ فقره کنتور خراب تعویض و ۵۹۲ مورد حوادث شبکه و انشعاب آب رفع شد.

مخلصی عنوان کرد: در حال حاضر آب شرب شهر اردکان با جمعیت بیش از ۹۰ هزار نفر از طریق آب انتقالی، ۱۲حلقه چاه آب شرب و ۳۰ ایستگاه برداشت آب تامین می شود.

کلید واژه :

تامین ۶۵ هزار مترمکعب آب شرب از طریق ایستگاه برداشت آب

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha