کد خبر : ۳۴۵۵۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

پروژه انتقال آب خزر حاصل 10 سال مطالعه است

نماینده مردم سمنان در مجلس با تاکید بر اینکه پروژه انتقال آب خزر حاصل 10 سال مطالعه است خواستار پرهیز از اظهار نظرهای شخصی و احساسی در مورد این پروژه شد.

پروژه انتقال آب خزر حاصل 10 سال مطالعه است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، احمد همتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در مورد موافقت دولت با پروژه انتقال آب خزر به فلات مرکزی، گفت: مبنای قضاوت در مورد این پروژه شخصی نیست بلکه علمی و کارشناسی بوده و مجوز انتقال از سوی مراکزی که کارشناس بوده و تخصص این کار را دارند صادر شده است.

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی، افزود: از سویی ردیف بودجه این پروژه در مجلس شورای اسلامی تصویب شده و پروژه مورد تایید کمیسیون ماده 215 و سازمان حفاظت محیط زیست است.

وی با یادآوری اینکه در مورد پروژه انتقال آب خزر به فلات مرکزی حداقل 10 سال مطالعه شده است، ادامه داد: البته در مورد این پروژه در گذشته به صورت جسته و گریخته مطالعه می شد اما طی 10 سال گذشته مطالعه به صورت فشرده انجام شده بنابراین این پروژه را سازمان برنامه و بودجه، مجلس و محیط زیست تایید کرده است.

اظهارنظرهای شخصی در مورد پروژه انتقال آب خزر جایگاهی ندارد

همتی با بیان اینکه اظهارنظرهای شخصی در مورد پروژه انتقال آب خزر جایگاهی ندارد، گفت: وقتی نظرات کارشناسی و علمی در مراکز تخصصی و رسمی نظام اسلامی صادر می شود باید تابع آن باشیم و از اظهارنظرهای شخصی و احساسی پرهیز شود در این رابطه اظهارنظرهای غیرکارشناسی خارج از ضوابط کارشناسی و قانونی است./

کلید واژه :

انتقال آب دریای خزر

،

جنگل های هیرکانی

،

انتقال آب

،

دریای خزر

،

انتقال

،

دریای خزر

،

آب دریای خزر

،

طرح انتقال

،

انتقال آب بین منطقه ای

،

طرح انتقال کویر

،

خزر

ثبت نظرات
captcha