کد خبر : ۳۴۵۴۸۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت داروسازی کشور

دومین نمایشگاه تخصصی صنعت داروسازی کشور، با همراهی وزارتخانه های بهداشت، امور خارجه، اقتصاد و دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه وزارت صمت، در تهران برگزار می شود.

برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت داروسازی کشور

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، با توجه به توانمندی های صنعت داروسازی کشور در حوزه های مواد موثره دارویی، تجهیزات داروسازی، سرمایه انسانی متخصص و دانش فنی تولید از یک سو و تحریم های ظالمانه سوی دیگر، سندیکای تولیدکنندگان مواد دارویی، شیمیایی و بسته بندی دارویی با هدف ارائه توانمندی های صنعت داروسازی در عرصه بین المللی، گردهمایی فعالین صنعت دارویی کشور در جهت اتحاد و همدلی بین آنان و واگذاری تکنولوژی شرکت های داخلی و خارجی، دومین نمایشگاه فارمکس را برگزار خواهد نمود.

دومین نمایشگاه تخصصی فارمکس یک رویداد بزرگ صنعت داروسازی است که تلاش دارد تا با گردهم آوردن بازیگران کلیدی این صنعت در کنار یکدیگر، فرصت های کسب و کار در این حوزه را بیش از پیش برای فعالین صنعت نمایان سازد و به رشد شرکت های داخلی کمک نماید. این رویداد توسط سندیکای مواد اولیه دارویی، شیمیایی و بسته بندی دارویی با مشارکت سازمان غذا و دارو به صورت سالانه برگزار می گردد که توانسته است در دومین سال برگزاری، نظر شرکت های فعال و سرمایه گذاران این حوزه را به خود جذب نماید.

وزارت بهداشت، وزارت امور خارجه، وزارت اقتصاد و دارایی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صمت و بانک مرکزی، از مهم ترین نهادهای دولتی دخیل در برگزاری فارمکس ۲۰۲۰ هستند.

نمایشگاه تخصصی فارمکس ۲۰۲۰، با هدف «توسعه صنعت داروسازی کشور و تکمیل زنجیره تأمین» در حوزه های تخصصی صنعت داروسازی کشور است.

با توجه به این رویکرد و در نظر گرفتن جلسات و نشست های رودررو بین تمام بازیگران فعال صنعت دارویی فعال در داخل و خارج از کشور، می توان این نمایشگاه را تخصصی ترین رویداد دارویی خاورمیانه قلمداد نمود.

با توجه به برنامه های در نظر گرفته شده نشست هایی بین غرفه داران نمایشگاه، تأمین کنندگان داخلی و خارجی مواد موثره، اینتر مدیت ها، تجهیزات داروسازی، ملزومات و تجهیزات بسته بندی دارویی، خدمات صنعتی و...، با شرکت های سازنده دارو و ماده موثره برگزار خواهد گردید. همچنین نشست های تخصصی بین سرمایه گذاران داخلی و خارجی علاقمند با توسعه صنعت دارویی ایران و شرکت های فعال صنعت داروسازی کشور برگزار خواهد شد.

در طول برپایی فارمکس، شرکت کنندگان قادر خواهند بود تا در برنامه های متنوع این نمایشگاه شامل کارگاه ها، کنفرانس ها و سخنرانی های متخصصین و مدیران صنعت حضور یابند.

این نمایشگاه از ۶ الی ۸ اسفند ۹۸ در مرکز نمایشگاهی هتل المپیک در سه حوزه تخصصی، بسته بندی دارویی (PharmaPack)، مواد اولیه، شیمیایی و حد واسط (APIs)، ماشین آلات و تجهیزات داروسازی (PharmaTech) برگزار خواهد شد.

کلید واژه :

برگزاری نمایشگاه

،

صنعت داروسازی کشور

ثبت نظرات
captcha