کد خبر : ۳۴۵۴۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

درمان مبتلایان به ویروسHIV ایدز در روستای چنارمحمودی

نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درمان مبتلایان به ویروسHIV در روستای چنارمحمودی باید با حساسیت ویژه و سرعت عمل انجام شود، گفت: ما نمایندگان از وزارت بهداشت می خواهیم این موضوع را در اولویت قرار دهد.

درمان مبتلایان به ویروسHIV ایدز در روستای چنارمحمودی

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، خدیجه ربیعی در شهرکرد، در خصوص ناآرامی های روز گذشته در لردگان گفت: در شرایط فعلی که دشمنان در عرصه بین الملل، برهم زدن انسجام ایران اسلامی را هدف قرار داده اند هشیاری مردم بیش از پیش ضرورت دارد، همانطور که تا امروز با بیداری کامل و در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری توانسته اند از هر بحرانی عبور کنند.

وی ضمن تشکر از مردم شریف لردگان که هشیارانه راه نفوذ عوامل بیگانه را در این موضوع سد کردند، افزود: از مردم خواهش می کنیم با صبر و آرامش مسؤولان را همراهی کنند تا از این مشکل به نحواحسن عبور کنیم.

درمان بیماران باید با حساسیت ویژه و سرعت عمل انجام شود

نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه علل و عوامل شیوع بیماری ایدز در روستای چنارمحمودی باید بررسی دقیق و علت یابی شود، خاطرنشان کرد: مسؤولان هرچه در توان دارند برای حل این مشکل اختصاص دهند.

ربیعی تأکید کرد: ما نمایندگان حتما پیگیر هستیم و از وزیر و مسؤولان استانی می خواهیم که بصورت ویژه اقدامات لازم جهت درمان این عزیزان را انجام دهند تا شاهد رفع دغدغه خاطر خانواده مبتلایان به ویروس HIV در چنارمحمودی باشیم.

وی با بیان اینکه بحث درمان بیماران باید با حساسیت ویژه و سرعت عمل انجام شود، تصریح کرد: وزارت بهداشت این موضوع را اولویت اول خود قرار دهد.

نمایندگان مجلس با ابزارهای نظارتی درمان مردم چنارمحمودی را از وزارت بهداشت پیگیری می کنند

نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این پرسش که طرح سؤال از وزیر بهداشت در دستورکار قرار دارد یا خیر، اظهار داشت: صددرصد با نمایندگان جلسه می گذاریم و با ابزارهای نظارتی که در اختیار داریم درمان مردم چنارمحمودی را پیگیری می کنیم.

ربیعی در پایان با بیان اینکه متاسفانه بیماری شایع شده و در این مرحله درمان مهمتر از هرچیزی است، بیان داشت: نباید اجازه دهیم زمان از دست برود و در زمینه درمان بیماران کوتاهی صورت بگیرد، لذا از مسؤولان حوزه بهداشت و درمان تقاضا داریم دارو، تجهیزات، شرایط فیزیکی ویژه، مراقبت ها و هرآنچه در این راستا لازم است را فراهم کنند.

منبع فارس

کلید واژه :

چنارمحمودی

،

ویروسHIV

،

ویروسHIV

،

HIV

ثبت نظرات
captcha