کد خبر : ۳۴۵۴۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

ادغام شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی در مراحل آخر تصویب است

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: مراحل طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی خاتمه یافته و در مراحل پایانی…

ادغام شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی در مراحل آخر تصویب است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، مسعود خشایی در آیین معارفه سرپرست جدید شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی افزود: این شرکت ها در راستای ارتقای خدمت به شهرنشینان و روستاییان پس از تصویب در هیات دولت و با دستور رییس جمهوری به اجرا در می آید.

وی اضافه کرد: با ادغام این ۲ شرکت سهامی، شرکت آب و فاضلاب در استان ها به صورت غیردولتی خواهد بود.

وی بیان کرد: یکی از مهمترین برنامه های شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، اجرای طرح هایی در راستای ارائه خدمات به صورت غیرحضوری است که با همراهی شرکت های آب و فاضلاب گام های اساسی در این خصوص برداشته شده و اقدامات دیگری نیز در آینده به اجرا در می آید.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی نیز در این آیین بر تکمیل طرح های نیمه تمام تاکید کرد و ادامه داد: یکی از بخش هایی که طرح های ویژه ای با اهتمام دولت در آن اجرا شده، حوضه دریاچه ارومیه است که اتمام این طرح ها می تواند در بهبود وضعیت این دریاچه و افزایش راندمان بخش آب موثر باشد.

پیمان آرامون تاکید کرد: در کنار اجرای طرح های تامین و توزیع آب و جمع آوری فاضلاب، فرهنگ سازی برای صرفه جویی در مصرف نیز باید در دستور کار شرکت هایی نظیر آب و فاضلاب قرار گیرد.

در این آیین، سیدعلیرضا رضوی که مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی است با حفظ سمت به عنوان سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهری استان نیز منصوب و معرفی شد.

کلید واژه :

ادغام شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی

،

آب و فاضلاب شهری و روستایی

ثبت نظرات
captcha