کد خبر : ۳۴۵۴۶۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

مساعدت در تعرفه های گمرکی مطالبه صاحبان صنایع قرچک است

مساعدت در تعرفه های گمرکی و واگذاری اسناد در شهرک صنعتی از مطالبات صاحبان صنایع قرچک بوده که در حال پیگیری در سازمان های ملی است.

مساعدت در تعرفه های گمرکی مطالبه صاحبان صنایع قرچک است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، بهمن خطیبی ظهر پنج شنبه در جلسه مشترک شورای کشاورزی شهرستان با کارگروه رفع موانع تولید اظهار داشت: کارگروه رفع موانع تولید با توجه به شروع کاشت در فصل پاییز و بررسی درخواست های کشاورزان و رفع مشکلات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی عنوان کرد: کارشناسان مربوطه بایستی به طور دقیق مشکلات کشاورزان و به طور کل مشکلات حوزه کشاورزی را رصد و در هر جلسه از کارگروه تعدادی از آنها بررسی و منجر به نتیجه شود.

فرماندار قرچک گفت: ارائه راهکارهای قانونی برای رفع مشکلات صاحبان صنایع و تولیدات کشاورزی از وظایف اعضای کارگروه های تخصصی است و در این دولت با توجه به اینکه به موضوع رفع مشکلات تولیدکنندگان در ستادهای اقتصاد مقاومتی، رفع موانع تولید، شورای کشاورزی و ... اهمیت جدی داده شده، فرصتی فراهم کرده تا از تسهیلات و شرایط موجود به نفع منطقه استفاه کنیم.

وی در ادامه از شهرک صنعتی قرچک بعنوان یکی از موتور محرکه های تولید، اشتغال و درآمد استان یاد کرد و یادآور شد: شهرک صنعتی قرچک در عقد قرارداد با سرمایه گذاران رشد خوبی داشته و نیاز است زیرساخت ها نیز با سرعت تأمین شود، همچنین احداث پست ۶۳ برق نیاز اساسی این شهرک است که منطقه برق استان تهران باید اهتمام لازم را در احداث آن داشته باشد.

خطیبی بیان داشت: موضوعاتی که برای توسعه شهرک صنعتی قرچک ضروری است و همچنین بعنوان مطالبه بحق بارها از سوی صاحبان صنایع مطرح شده از سوی وزارتخانه ها و دستگاه های استانی در حال پیگیری است و حتی از مسئولان ملی برای مشاهده وضعیت از نزدیک و رفع مشکلات دعوت کرده ایم.

فرماندار قرچک به موضوع کشاورزی، کشت پاییزه، نزولات جوی و کشت گلخانه ای اشاره کرد و بیان داشت: نحوه استفاده از منابع آبی را برای شهرستان مهم و حیاتی می دانیم  و پالایش سرزمینی کشاورزی را جزو برنامه های اولویت دار استان اعلام میکنیم.

رئیس شورای کشاورزی شهرستان قرچک خاطرنشان کرد: در شهرستان قرچک به دلیل نزدیکی به تهران بهترین موقعیت برای تولید محصولات استراتژیک فراهم است و این موضوع باید مدنظر جهاد کشاورزی، امور آب منطقه ای و آب و فاضلاب باشد.

خطیبی یادآور شد: افت آب های زیرزمینی و فرونشست دشت ورامین نگرانی هایی برای این شهرستان ایجاد کرده پس نیاز است بصورت بهینه از منابع آب استفاده شود.

کلید واژه :

تعرفه های گمرکی

،

صاحبان صنایع قرچک

،

صاحبان صنایع

،

قرچک

ثبت نظرات
captcha