کد خبر : ۳۴۵۴۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

فاز دوم طرح «کاج» در زنجان اجرا می شود

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از اجرای فاز دوم طرح کاج در زنجان خبر داد.

فاز دوم طرح «کاج» در زنجان اجرا می شود

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، سجاد اجاقلو امروز در زنجان از اجرای طرح  «کاج» در زنجان خبر داد و اظهار کرد: طرح کاج شامل سه بسته خدمتی با عناوین آموزش سبک زندگی سالم، ارزیابی وضعیت سبک زندگی کارگران و رتبه بندی کارفرمایان سلامت محور برای گروه های هدف کارکنان و کارگران در محیط های کاری طراحی شده است.

 سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: پس از برگزاری دوره های آموزشی در قالب لوح فشرده در اختیار مسؤولان ایمنی و بهداشت یاران واحدهای تولیدی و صنعتی قرار گرفته که در این طرح به عنوان بهبان تلقی می شوند.

وی با بیان اینکه تأکید در اجرای طرح کاج ارتقای سلامت کارگران ارتقای سطح سلامت در جامعه است، گفت: کارگران نیروهای مولد جامعه بوده و در شرایطی که توسعه همه جانبه اولویت کشور است، تامین سلامت آنها ضرورت دو چندان پیدا می کند.

اجاقلو همچنین از اجرای فاز دوم این طرح خبر داد و افزود: ادامه اجرای فاز دوم طرح ملی کاج نیازمند برنامه ریزی و هماهنگی است.

 سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: با عنایت به اجرا و استقرار فاز دوم «طرح ملی کاربست شیوع شناسی اعتیاد در جامعه کار و تولید» طرح ملی کاج باید برنامه ریزی و هماهنگی برای ادامه اجرای طرح در واحدهای مشمول صورت گیرد و برای رفع مسائل، مشکلات و چالش های طرح مذکور همکاری های لازم انجام شود.

کلید واژه :

طرح کاج

،

در زنجان

ثبت نظرات
captcha