کد خبر : ۳۴۵۴۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

همه مدارس مشهد فردا تعطیل هستند-احتمال افزایش غلظت آلاینده ها

مشهد- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: باتوجه به پیش بینی افزایش ریزگردها در سطوح پایینی جو مشهد تا فردا صبح، تمامی مدارس مشهد، تبادکان، احمدآباد و رضویه فردا تعطیل می باشد.

همه مدارس مشهد فردا تعطیل هستند-احتمال افزایش غلظت آلاینده ها

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، تورج همتی اظهار کرد: باتوجه به روند ثابت غلظت آلاینده های هوا در چند روز گذشته و پیش بینی اعضای کارگروه اجرایی و اضطراری کاهش آلودگی هوای استان، افزایش ریزگردها و سایر آلاینده ها را در سطوح پایینی جو تا فردا صبح در مشهد داریم و بر این اساس، فردا نیز آلودگی هوا در وضعیت ناسالم در کلانشهر مشهد تداوم دارد.

وی افزود: بر اساس مصوبه این کارگروه، فردا، هفتم مهرماه، با کمی افزایش غلظت آلاینده های هوا، تداوم وضعیت ناسالم هوا برای گروه های حساس پیش بینی می شود و بر اساس تصمیم گیری اعضای کارگروه اجرایی و اضطراری آلودگی هوای مشهد، فردا یکشنبه کلیه مدارس نواحی هفتگانه آموزش وپرورش در مشهد، تبادکان، احمدآباد و رضویه در شیفت صبح  و عصر تعطیل است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی، در ادامه تصریح کرد: توصیه زیست محیطی به شهروندان برای کمک به کاهش آلاینده های هوای مشهد، پرهیز از تردد غیرضروری در سطح شهر و استفاده از وسایل حمل ونقل عمومی است و لازم است ورزشکاران از هرگونه فعالیت ورزشی در فضاهای باز اجتناب کنند.

کلید واژه :

آلودگی هوا

،

مشهد

،

تعطیلی مدارس مشهد

،

افزایش غلظت آلاینده ها

ثبت نظرات
captcha