کد خبر : ۳۴۵۴۱۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

آزمایشگاه مدیریت پسماند در کرج ایجاد می شود

کرج - رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج با اشاره به اهمیت افزایش تعاملات دانشگاهی، گفت: آزمایشگاه مدیریت پسماند در کرج ایجاد می شود.

آزمایشگاه مدیریت پسماند در کرج ایجاد می شود

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، احمد خیری ظهر پنجشنبه در جمع اعضای محیط زیست دانشگاه از افزایش تعاملات و بهره گیری حداکثری از ظرفیت های دانشگاه به عنوان یک ضرورت یاد کرد و گفت: اجرای پویش های داوطلبانه به منظور افزایش مشارکت و مسئولیت پذیری اجتماعی اقدامی اثرگذار در ترویج و ارتقای فرهنگ محیط زیستی است.

وی با حضور در پویش جمع آوری ته سیگار با عنوان «از خودمان شروع کنیم» خواستار افزایش مشارکت انجمن های دانشجویی و دانش آموختگان و فعالان حوزه محیط زیست در اجرای پویش های مشابه در سطح شهر شد.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در حاشیه این رویداد دانشجویی از محل راه اندازی آزمایشگاه مدیریت پسماند در پردیس منابع طبیعی و کشاورزی دانشگاه تهران بازدید کرد و از اقدامات صورت گرفته در راستای تفاهم نامه همکاری قدردانی کرد.

خیری اضافه کرد: با سرپرستی آقای دکتر رضا رفیعی، مدل سازی فعالیت های مرکز دفن با دانش و تجهیزات بومی به صورت ویژه در حال پیگیری است.

وی گفت: طی تفاهم نامه همکاری و قراردادهای مشترک مطالعات طرح و توسعه کارخانه کمپوست، تصفیه شیرابه و ایجاد لندفیل مهندسی و بهداشتی به این دانشگاه سپرده شده است.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج اظهار امیدواری کرد با وجود مراکز علمی معتبر حوزه های محیط زیستی در استان البرز و افزایش تعاملات و تشکیل کمیته های تخصصی از اعضای هیئت علمی به زودی شاهد تحول دانشی در حوزه مدیرت پسماند باشیم.

خیری از آمادگی مدیریت پسماند کرج برای ایجاد مرکز نوآوری در حلقه دره و حمایت از پایان نامه های دکتری و شرکت های  دانش بنیان خبر داد.

کلید واژه :

آزمایشگاه مدیریت پسماند

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha